Survivor adasında bugün neler oldu?

Survivor 2017’de bugün neler oldu Acun Ilıcalı ada konseyin de ne açıklama yaptı? Hangi yarışmacı yarışmayı bırakmak istedi? Detaylar haberimizde.

Survivor adasında bugün neler oldu?
Survivor adasında bugün neler oldu? Harun Gürcan

Survivor 2017’nin bugün ki bölümün de yaşananları duyunca duyduklarınıza inanamayacaksınız. Acun Ilıcalı’dan şok açıklamalar. Laz kızı güzel boksör Sabriye adadan ayrılmak mı istiyor? Bugün Survivor adasında yaşananlar çok konuşulacak.

BU SEZON İKİNCİ AYRILIK YAŞANABİLİR!

Survivor’un bugün yayınlanacak bölümün de aday konseyin de büyük bir sürpriz bizi bekliyor. Yapımcı ve sunucu olan Ilıcalı, “Gerçekten şaşkınız ömrümüz de böyle bir şey yaşamadık” açıklamalarının ardından izlecilerciler tarafından merak konusu oldu. Ilıcalı ada konseyince daha önce böyle bir şey yaşamadıklarını söyledikten sonra Kısmetse Olur yarışmasının Eser’i artık dayanamadığını ve adadan ayrılmak istediğini bildirmişti. Survivor’da bu sezon ikinci bir ayrılık yaşanacağı da söz konusu olabilir. İkinci ayrılık haberi de Sabriye Şengül’den gelmişti. Acun Ilıcalı’ya da bu isteğini bildiren Sabriye bu hafta gidebilir.

SURVİVOR’DA KAVGALAR BİTMİYOR

Survivor 2017’de bu hafta da kavgalar eksik olmayacak. Serhat ve Adem arasında bu hafta tansiyonlar yükselecek. Dün ki ada konseyin de adı çıkan Adem’in “Sen Alman erkeğisin” diye açıklama yapması Acun Ilıcalı’yı bu sefer gerçekten kızdıracak ve Adem konsey de bir uyarı daha alacak. Adem, “Kardeşi kardeşe kırdırmayacaktınız” diyerek tansiyonun yükselmesine sebep olacak. Bu sözleriyle Adem Kılıçcı hem Sabriye’yi hem de kendini savunmaya çalışsa da bu iki isim için bir diskalifiye söz konusu olabilir. Programdan gitmek isteyen Sabriye için de bu hafta ada konseyin de bir elenme söz konusu olmayabilir

Detayları hep beraber Tv8’de yayınlanan Survivor 2017’nin bugün ki bölümüyle öğreneceğiz. Bakalım ada konseyin de daha neler olacak.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu