Survivor 2017’de 4 Mart Dokunulmazlık Oyunu ve Detayları

Tv8’de yayınlanan Survivor adasın da bir dokunulmazlık oyunu oynandı ve sonrasında 2 yarışmacı eleme adayı oldu. Bu adaylar kim ve ada konseyin de neler yaşandı?

Survivor 2017’de 4 Mart Dokunulmazlık Oyunu ve Detayları
Survivor 2017’de 4 Mart Dokunulmazlık Oyunu ve Detayları Harun Gürcan

Survivor 2017’de dün eleme adayı olan iki yarışmacı kim ve dün oynanan dokunulmazlık oyununu hangi takımın kazandığı iyice merak konusu haline geldi. Yayınlandığı ilk günden beri ilgiyle izlenen Survivor yarışmasında olayların ardı arkası kesilmiyor. Dokunulmazlığı hangi takım kaybetti ve hangi iki arkadaşını eleme potasına yollamak zorunda kaldılar? Detaylar haberimizde.

SURVŞVOR’DA İLK DEFA BU KADAR UZUN BİR PARKUR

Survivor'ın Tv8 ekranlarında yayınlanan 4 Mart’ta ki bölümün de bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Hem ünlüler hem de gönüller takımı dokunulmazlık sembolü için kıyasıya yarıştılar. Her iki takım da yarışma adasına geldiklerin de büyük bir şokla karşılaştılar. Çünkü karşılarında Survivor tarihinin en uzun parkuru vardı.  Parkur yarışmacılar gerçekten çok zorladı hatta bazı yarışmacılar nefes nefese kalarak parkurda zor anlar yaşadılar. Parkurun uzun olması sebebiyle gerçekten sağlam bir kondisyon ihtiyacı duyan yarışmacılar vardı. Oyunun ilk etabında ünlüler gerçekten sağlam bir azim ve performans göstererek dokunulmazlık oyununu kazanmak istediklerini ortaya koydular ve oyunu 1-0 yapmayı başardılar. Fakat gönüllüler ikinci etapta ünlüleri biraz zorlayarak oyunun 1-1 olmasını sağladırlar. Gönüllülerin oyunu 1-1 yapmasıyla kazananı belirlemek Best off denilen son oyuna kaldı. Yarışmacılar kıyasıya mücadelesi sonucun da kazananı belirlemek bayrak yarışına kaldır ve gönüllüler takımından Ogeday mükemmel bir oyun sergileyerek dokunulmazlık oyununu takımına kazandırmayı başardı. Gönüllüler takımı sembolle beraber adalarına gönül rahatlığıyla döndüler.

SURVİVOR ADA KONSEYİN DE YAŞANANLAR

Survivor’da dün ki dokunulmazlık oyununda çok iyi bir performans sergileyerek ilk etabın galibi olan ünlüler son düzlükte sembolü gönüllüler takımına kaptırdılar. Ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu kaybetmesiyle beraber eleme potasına girecek iki arkadaşını belirlemek iç ada konseyine gitti. Survivor 2017’nin geçtiğimiz haftalarında ada konseyin de sık sık adı geçen güzel boksör Sabriye tekrardan eleme potasına giren yarışmacı oldu. Son haftalar da Sabriye’yi korumakla suçlanan Adem’de bireysel dokunulmazlığı kazanan Sema tarafından seçilerek eleme potasına giren ikinci yarışmacı oldu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu