Güzel Oyuncu Ezgi Mola'dan Şaşırtan Cevap

Başarılı oyuncu Ezgi Mola’nın verdiği argo cevap takipçileri tarafından tepki aldı.

Güzel Oyuncu Ezgi Mola'dan Şaşırtan Cevap
Güzel Oyuncu Ezgi Mola'dan Şaşırtan Cevap Harun Gürcan

Başarılı ve bir o kadar güzel oyuncu Ezgi Mola oynadığı karakterlerle ve samimiyeti sayesinde çok hızlı bir şekilde yükseliş yaşadı. Güzel oyuncu aynı zaman geniş bir takipçi kitlesine ulaşarak gönülleri fetih eden isim olmayı başardı. Sempatisiyle tanınan güzel oyuncu sosyal medyada üzerinden de yaptığı paylaşımlar oyuncunun başarılı ve güzel oyuncular arasında olduğu ve herkesin beğenisini topladığını gösteriyor. Sempatikliğiyle tanınan güzel oyuncu Enis Arıkan’a ettiği küfür sonrası takipçilerini biraz üzdü. Detaylar haberimizde.

EZGİ MOLA’DA CANLI YAYINA KATILDI

Son zamanlar da Ezgi Mola’yla sık sık adı geçen ve aralarında ki aşk dedikodularının eksik olmadığı ancak Ezgi Mola'nın çok yakın arkadaşı olarak bilinen Enis Arıkan geçenler de sosyal medya kanalı üzerinden canlı yayın başlattı ve takipçileriyle sohbet etti. Aynı zaman da gelen soruları da yanıtlayan Arıkan’ın canlı yayınına Ezgi Mola’da izleyici olarak katıldı. Ezgi Mola’nın da izleyici olarak yayına katılmasıyla canlı yayına ilgi biraz daha arttı.

EZGİ MOLA NEDEN KÜFÜR ETTİ?

İnstagram üzerinden canlı yayın başlatan Enis Arıkan takipçileri tarafından kendisine gelen soruları yanıtlıyordu. Aynı zaman da sevenleriyle samimi bir sohbet içerisinde olan Arıkan takipçileriyle sosyal medya üzerinden güzel bir vakit geçirdi. Takipçileri tarafından yöneltilen soruların çoğu Ezgi Mola ile aralarında ki ilişki hakkında olmasının ardından Enis Arıkan’ın yaptığı açıklamalar takipçileri tarafından dikkat çekti. Ezgi Mola ile aralarında bir şey olup olmadığı hakkında sürekli olarak soruların gelmesinin ardından Arıkan, “Ezgi ile sevgili olmak mı? Allah korusun, tahtalara vurayım.” diye bir yanıt verdi. Aynı zaman da canlı yayına katılan Ezgi Mola Arıkan’ın verdiği cevaptan hoşlanmayınca güzel oyuncunun Arıkan’a yaptığı küfürlü yorum tansiyonların yükselmesine sebep oldu. Ezgi Mola’nın küfür etmesi sevenlerin tarafından tepki toplamasının yanı sıra birçok takipçisini de şaşırttı. Bakalım ilerleyen günler de ikilinin arasında bir gerginlik olacak mı? Bizi takip etmeye devam edin. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu