Güzel Oyuncu Amine Gülşe’den Evlilik Haberi

Amine Gülşe ve Mesut Özil çifti 2 yıl ara verdikten sonra tekrar birlikte olmaya başladırlar.

Güzel Oyuncu Amine Gülşe’den Evlilik Haberi
Güzel Oyuncu Amine Gülşe’den Evlilik Haberi Harun Gürcan

Ünlü futbolcu Mesut Özil ve güzel oyuncu Amine Gülşen uzun bir aradan sonra tekrar aşk yaşamaya başladır. Hatta ünlü çiftin evlilik arifesin de olduğu da söylentiler arasında.

TERKAR BİRLİKTLER

Amine Gülşe bir süredir ekranlardan uzaklaşmıştı. Bunun sebebi özel yaşantısına ayırdığı zaman. Çift için çıkan haberlere göre iki yıl önce yaşadıkları aşk hayatları üzücü bir şekil de son bulmuştu. Özil ve Gülşe tekrar aşk yaşadığı iddiaları magazinde dolaşmaya başlamasının ardından ikilinin yurt dışından fotoğrafları ortaya çıkınca aşk yaşadıkları doğrulanmış oldu. Ünlü çift daha önce güzel bir birliktelik yaşıyorlardı fakat Mesut Özil’in ihanet etmesiyle ikilinin aşk hayatı son bulmuştu. Aralarından yeniden bir birliktelik olması olası bile görünmeyen çift tekrardan beraber olmaları çok dikkat çekti. Gülşe ve Özil aşklarını resmiyete dökmek istedikleri ve evliliğe adım atmak istedikleri öğrenildi. Ünlü çiftin tekrar birliktelik yaşadığının öğrenilmesi üzerine sevenleri de bu duruma çok sevinmiş durumda. 

ALYANSLAR ELE VERDİ

Amine Gülşe ve Mesut Özil’in sosyal medya hesapları üzerinden takipçileriyle paylaştıkları fotoğrafın ayrı ayrı olmasına rağmen çiftin parmaklarında ki alyans dikkat çekti. Bu durum ikilinin medyadan gizli olarak nişanlandıklarıyla ilgili açıklamaların yayılmasına sebep oldu. Çift hayallerinde ki evi aradıkları da söylentiler arasında. Hayallerinde ki evi bulduktan sonra düğün için hazırlıklara başlayacakları da kayda geçmiş durumda. Çiftin aradıkları ev İstanbul'da güzel ve gösterişli yalı dairesi olduğu söylenmekte. Magazin ortamında yayılan bazı haberler de ünlü çift 24 Temmuz’da dünya evine girme kararı aldıkları söyleniyor. Ünlü oyuncu Amine Gülşe'n yakın arkadaşlarıyla berber bir kutlama organize etmek istediği için lüks bir otel aramaya başladığını belirtti. Çiftin bu yaz aylarında yut dışında ve İstanbul’da çifte düğün yapması beklentiler arasında.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu