Aylin Coşkun Yapılan Hakareti Mahkemeye Taşıdı

Güzel şarkıcı Aylin Coşkun sosyal medyadan bir takipçisinin kendisine hakaret etmesi sebebiyle mahkemeye verdi.

Aylin Coşkun Yapılan Hakareti Mahkemeye Taşıdı
Aylin Coşkun Yapılan Hakareti Mahkemeye Taşıdı Harun Gürcan

Coşkun sosyal medya da aktif olmasıyla bilinmekte. Geçtiğimiz günler de başına üzücü bir olay gelen Aylin Coşkun yaşadığı bu durumu yargıya taşıdı. Yaptığı paylaşımlara hakaret içerikli yorumlar yazan takipçisi hakkında yasal işlem başlatılması için mahkemeye başvuran Coşkun uzlaşma talebini ise reddetti. Kimliği belirsiz bu şahıs için kimlik tespiti ve yakalama kararı çıkartıldı.

“SAYGINLIĞIMI ZEDELİYOR”

 Aylin Coşkun yaşadığı bu olay sonrasında avukatını da yanına alarak kimliği belirsiz bu kişi hakkında bilişim suçlarına başvuru yaptı ve şikayetçi olduğunu dile getirdi. Ünlü şarkıcı sosyal medya da bu kimliği belirsiz kişi tarafından sözlü saldırıya uğradığını ve şahsını, saygınlığını zedeleyecek sözlü hakaretlerde bulunduğunu söyleyerek cezalandırılmasını istedi. Şikayetçi olduktan sonra kendisine gelen mesajları da çıktı alarak mahkemeye delil olarak sunduğu belirtildi. 

KİMLİĞİ BELİRLENDİ

Güzel sanatçının bilişim suçlarına başvurmasıyla beraber şahıs hakkında soruşturma başlatıldı. Bilişim suçları tarafından kimliği belirsiz şahsın 24 yaşında olduğu ve adının Eyüp S. Olduğu ortaya çıktı. Kimliğinin belirlenmesinin ardından Eyüp S. Sorgulanmak üzere polis tarafından göz altına alındı. Yapılan sorgulamalarda hesabın kendisine ait olmadığını ve atılan yorumlarla mesajların kendisi tarafından yapılmadığını iddia eden Eyüp S. bir süre direndikten sonra suçunu kabul etmek zorunda kaldı. Atılan yorumların kendisi tarafından yapıldığını fakat özel mesajları kendisinin atmadığını iddia eden zanlı ünlü sanatçı Coşkun ile uzlaşmak istediğini söyledi. Güzel şarkıcı Eyüp S. tarafından yapılan uzlaşma talebini ettiği hakaretlerin onur kırıcı olması sebebiyle kabul etmeyerek bu şahsın cezalandırılmasını istediğini dile getirdi. İncelemelerden sonra yapılan hakaretlerin kişinin haysiyet, şerefine ve onurunu zedeleyecek şekilde direkt bir saldırı olduğu açıklandı ve hakaret davası açıldı. Önümüzde ki günler de şahsın mahkemeye çıkarılacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmamış durumda. Fakat en kısa zaman da mahkemeye çıkarılması bekleniyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu