Kan Donduran Tecavüz Olayı

Yogat’ta kan donduran bir tecavüz olayı gerçekleşti.

Kan Donduran Tecavüz Olayı
Kan Donduran Tecavüz Olayı Harun Gürcan

Yozgat’ta yaşayan ve zihinsel engelli 41 yaşındaki K.K. tecavüze uğradığı iddiasıyla mahkemeye başvurdu. Uğradığı tecavüzden dolayı hamile kalan K.K. çocuğu dünya geldikten sonra DNA testi ile çocuğun babası 17 yaşında ki Y.T olduğu tespit edildi.

“PİŞMANIM” DEDİ

41 yaşında ki K.K.’ya tecavüz eden 17 yaşında ki Y.T. çocuğun babası olduğunu öğrendikten sonra pişman olduğunu ifade etti. Daha önce de Y.T. tarafından 3 kez tecavüze uğradığını söyledi. Yozgat’ın bir köyünde babası ile birlikte yaşayan 41 yaşında ki K.K. geçtiğimiz sene birçok kez uğradığı cinsel saldırıya uğramış. Bu cinsel saldırılar sonucu hamile kalan K.K. hamile olduğunu doktordan öğrendiğini ifade etmiştir. 22 Şubat tarihinde Boğazlıyan Ağır Ceza Mahkemesi’nde davanın dördüncüsü gerçekleştirildi. Kendisine cinsel saldırıda bulunan 12 sanıkla yüzleşti. Mahkemedeki sanıkların kendisine daha önce defalarca kez cinsel saldırıda bulunduğunu ifade etmiş ve korktuğu içinde bu durumu kimseyle paylaştığını ifade etmiştir.

SUÇLAMAYI REDDETTİLER

17 yaşında ki Y.T. suça sürüklenen çocuk kapsamın da yargılandığı duruşmada ifadesini değiştirerek mağdurun evine onu arkadaşı S.T.’nin götürdüğünü öne sürdü. Aynı zaman da Y.T. arkadaşı S.T.’nin de K.K’ya cinsel saldırıda bulunduğunu söyledi. Y.T.’nin ifadesi şu şekilde; “S. Bana mağdur ile ilişkiye girdiğini söyledi. Hatta sağda solda söylüyordu. Ben son geldiğimde ilişkiye girdim. Daha sonrasında köye gelmedim. Ben mağdur ile bir defa ilişkiye girdim. Böyle bir olay yaşandığı için pişmanım” dedi. Y.T. ve S.T. dışında ki diğer sanıklar mağdura cinsel saldırı da bulunmadıklarını ifade ederek suçlamaları reddetti. Mahkeme ileri bir tarihe ertelendi.

KÖYÜN MUHTARINA DA SUÇ DUYURUSU GELDİ

Toplumda infial uyandıran ve köy halkınca bilinen suçu adli mercilere bildirmeyerek görevini ihmal ettiği için köy muhtarı S.D. hakkında Boğazlıyan Ağır Ceza Mahkemesi tarafından geçtiğimiz aralık ayında Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulmuştur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu