Aslı Enver’in Bilinmeyenleri

'İstanbullu Gelin' dizisiyle yeni sezona iddialı gelen, Murat Boz'un sevgilisi ünlü oyuncu Aslı Enver, hayatına dair bilinmeyenleri anlattı.

Aslı Enver’in Bilinmeyenleri
Aslı Enver’in Bilinmeyenleri Harun Gürcan

Murat Boz ile mutlu bir ilişkisi olan Aslı Enver, yakın bir zamanda yayına giren 'İstanbullu Gelin' dizisiyle adından söz ettirmeye devam edecek. İngiltere'de doğup büyüdüğü bilinen ve Türkiye'nin 'Kavak Yelleri' dizisiyle tanıdığı Aslı Enver, hayatının bilinmeyenlerini anlattı.

AYRILIK İDDİALARINA YANIT

Geçtiğimiz hafta Murat Boz ile ayrıldığı iddiaları çıkan Enver, "Bir senedir birlikteyiz ve çok güzel bir şey yaşıyoruz. Biz de o sabah bu haberle uyandık. Önce gazeteye, sonra birbirimize baktık ve gülümsedik... İnsan, hakkında gerçek olmayan bir şey görünce biraz üzülüyor ama yapacak bir şey yok." açıklamasında bulundu.

12 yaşına kadar İngiltere'da yaşadığı belirten Aslı Enver, Türkiye serüveniyle ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Babam Kıbrıs Türk'ü. Babaannem Kıbrıs'ta olaylar patladığı dönemde İngiliz ordusuna üniformalar dikiyormuş. Sonra İngilizler onu İngiltere'ye davet etmiş. Altı çocuğuyla Londra’ya gitmiş. Anneme gelirsek; o İstanbul'da bir ailenin tek kızı... Okulu bitince dil öğrenmek için Londra'ya gidiyor. Ve orada babamla tanışıyorlar. Büyük bir aşk başlıyor. Sonra annem Türkiye'ye dönüyor. Nasıl âşık... Arabesk dinliyor; Ferdi Tayfur'lar, Orhan Gencebay'lar... Tabii babam da öyle. Sonunda babam dayanamayıp annemin yanına Türkiye'ye geliyor."

GELDİĞİMDE TÜRKÇE OKUMA-YAZMAM YOKTU"

"Bu değişim başlarda çok zorluyordu. 12 yaşımdaydım. Bir geldik, ben hiçbir şey bilmiyorum. Türkçe okuma-yazmam yok. Ne yapsak diye düşünürken annem beni Müjdat Gezen'in okuluna yazdırmaya karar veriyor. Oradaki çocukların hepsini kendime yakın hissettiğimi hatırlıyorum. Bir hafta sonra başka bir şey yapmak istemediğimi biliyordum."

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu