Acun Ilıcalı'dan Survivor'da Bir İlk Daha!

Her sene olduğu gibi bu sene de Acun izleyicileri ve yarışmacıları şaşırtmaya devam ediyor. Bu sene yaptığı sürprizlerle yarışmacıları olduğu kadar izleyicileri de şaşırtan Acun yarışmaya yeni bir format getirdiğini açıklayarak herkesi şok etti.

Acun Ilıcalı'dan Survivor'da Bir İlk Daha!
Acun Ilıcalı'dan Survivor'da Bir İlk Daha! Celalettin Yünel

Her sene olduğu gibi bu sene de Acun izleyicileri ve yarışmacıları şaşırtmaya devam ediyor. Bu sene yaptığı sürprizlerle yarışmacıları olduğu kadar izleyicileri de şaşırtan Acun yarışmaya  yeni bir format getirdiğini açıklayarak herkesi şok etti.

2017 Survivor'da çok zor  şartlar altında adada mücadele veren yarışmacılara Acun Ilıcalı müjdeyi verdi. İlk defa bildiğimiz ada konseyi yerine, 2017 Survivor'da yemek isimlerinin yazılacağı ve seyircinin oylayacağı bir konsey yapılacağını açıklayan Acun bu formatı ilk defa 2017 Survivor'da uygulayacak.

Acun Ilıcalı,  yarışmacıların önümüzdeki günlerde zorlu şartlar altında mücadele verdiği 2017 Survivor'da  adada "yemek konseyi" yapacağını açıkladı.

YEMEKLER OYLANACAK

2017 Survivor'da yaptığı değişikliklerle gündemden düşmeyen Acun Ilıcalı, 2017 Survivor'da bu sefer gerçekleştirilen format değişikliği ile izleyicileri de adadaki yaşantının içine çekmeyi hedefliyor. 2017 Survivor'da ilk defa yarışmacılar kendi konseyini düzenleyecek ve bu konseyin adı yemek konseyi olacak.

2017 SURİVOR'DA YEMEKLER KONSEYİ OLACAK

2017 Survivor'da "Yemek konseyi" adındaki konseyde yarışmacılar kendi seçtiği yemekleri seyircilere oylatacak ve seçilen yemek ödül olarak 2017 Survivor'da yarışmacılara verilecek. Şimdiden herkesin merakla beklediği bu olayın nasıl gerçekleşeceği ise gizemini koruyor.

2017 SURİVOR SÜRPRİZLER DOLU 

2017 Survivor'da  "Öğrendiğim bazı şeyler var, bu sene sürprizler senesi olacak" diyen Acun Ilıcalı, konseyde yarışmacı ismi yerine yemek ismi yazılacağını ifade ederken, yarışmacıların yüzündeki mutluluk kameralara yansıdı.

SÜRPRİZLER 2017 SURİVOR'DA DEVAM EDECEK

2017 Survivor'da Acun Ilıcalı, pozitif yönde gelişmelerin olacağının müjdesini vererek " 2017 Survivor'ı İlklerin Survivor'ı" sloganına bağlı kalacaklarını anlattı.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu