Türkiye'de "Deniz Mevsimi" Başladı

Son zamanlarda havaların ısınmasıyla birlikte denizlerimizde ısınmaya başladı. Denizlerin ısınmasıyla da birlikte Türkiye'de deniz sezonu başladı.

Türkiye'de
Türkiye'de Celalettin Yünel

Son zamanlarda havaların ısınmasıyla birlikte denizlerimizde ısınmaya başladı. Denizlerin ısınmasıyla da birlikte Türkiye'de deniz sezonu başladı.

Geçen hafta yaşanan soğuk havanın ardından kendini gösteren güneş sahillerimizde yaşayan vatandaşlarımızı heyecanlandırdı. 

TERMOMETRELER 25 DERECEYİ GÖSTERDİ

Elektronik termometrelerin 25 dereceyi gösterdiği bazı illerde vatandaşlar denize girmek için sahillere koştu. Vatandaşlar ve yabancı uyruklu misafirler sahillere, parklara akın etti. Yat Limanı ve oteller bölgesi olarak adlandırılan Marmaris Uzunyalı Mevkisi sahil şeridinde bulunan mekanlarda oturacak yer kalmaması dikkatlerden kaçmadı.

AYVALIK ÇOK GÜZEL

Marmaris Uzunyalı Mevkisi sahilde 25 dereceyi göstermesiyle Ayvalık'tan ailesiyle misafirliğe giden emekli Mehmet Demir, "Ayvalık çok güzel ama Marmaris cennet. Hafta sonu misafirliğe geldik. "dedi.

SOLUĞU PLAJDA ALDIK

Ayrıca sıcak havayı görünce soluğu plajda aldık diyen Mehmet Demir," Cennetin tadını çıkartıyoruz. Beklemediğimiz bir sıcaklık mevcut. Böyle olacağını bilseydim mayomu getirir denize girerdim" dedi.
 

 

MARMARİS'E TEKRARDAN YAĞMURLAR GELECEK


Marmaris Meteoroloji Müdürlüğü yetkilileri, "Gündüz 15- 21, gece ise 11- 13 derece arasında sıcaklar hakim olacak. Hafta başından itibaren aralıklı yağmur hakim olacak" bilgisi verdi.

 

AYDIN'DA DA DENİZ SEZONU AÇILDI

 

Türkiye'nin turizm merkezlerinden Aydın'ın Didim ilçesinde de "deniz sezonu" açıldı.

 

Hava sıcaklığının gün içinde 20 derece olarak  ölçüldüğü Aydın'ın Didim ilçesinde, güzel havayı  değerlendirmek isteyen ilçe vatandaşlar ile  birlikte yabancı turistler, Altınkum  sahiline akın etti.

 

ÇOCUKLAR DENİZİN KEYFİNİ ÇIKARI

 

Aydın'ın Didim ilçesinde sahile akın eden vatandaşlar ve yabancı uyruklu misafirlerin bir kısmı güneşlenmeyi tercih ederken, kimisi de  denize girerek deniz sezonunu açtı. Vatandaşlar ve yabancı uyruklu misafirlerin yanı sıra özellikle denize giren çocukların, uzun aradan sonra denizle  buluşmanın keyfini doyasıya eğlenerek çıkardıkları dikkatlerden kaçmadı

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu