Ünlü Sunucu İkbal Gürpınar'dan Fetö'cülere Olay Sözler

Fetullahçı Terör Örgütü ile çok çarpıcı açıklamalarda bulunan ünlü sunucu İkbal Gürpınar yaptığı açıklamalarla herkesi şok etti.

Ünlü Sunucu İkbal Gürpınar'dan Fetö'cülere Olay Sözler
Ünlü Sunucu İkbal Gürpınar'dan Fetö'cülere Olay Sözler Celalettin Yünel

Fetullahçı Terör Örgütü ile çok çarpıcı açıklamalarda bulunan ünlü sunucu İkbal Gürpınar yaptığı açıklamalarla herkesi şok etti.

FETÖ'CÜLER ÜNLÜ SUNUCU GÜRPINAR'I DA ÖLÜM LİSTESİNE ALMIŞ

'Kadınlar Günü Programı ve Mutlu Kadın Mutlu Türkiye Fotoğraf Sergisi  için Samsun’un Atakum Belediyesi tarafından Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde açıklamalarda bulunan İkbal Gürpınar,  kendisine bir yıl önce üç ayların başladığı gece oğluyla sinemaya giderken cep telefonuna mesaj geldiğini ifade ederek, "Mesajda: 'Hiç yakıştıramadım size cariye olmak istiyormuşsunuz, internet çalkalanıyor İkbal hanım' dedi. Hemen internete cariye İkbal yazdım; benim resmim solda sağda 'Cumhurbaşkanını arzulayan kadınları en iyi ben bilirim; zevcesi, cariyesi olmaya razıyım emretsin'. Milyonlarca paylaştılar bunu. Önce inanamadım, defalarca baktım." dedikten sonra olayla ilgili çok çarpıcı sözler söyledi.

ALLAH KAHRETSİN DEMEDİM

Ünlü sunucu İkbal Gürpınar , "Öyle Allah kahretsin demedim. İlk lafım ne oldu biliyor musunuz? ‘Hasbünallahü ve nimel vekil, nimel Mevla ve nimen nasir’ dedim. Bunu yapanları çok iyi bildiğim için onlar yatak odalarına kamera yerleştirmekten çok hoşlanırlar. Bir gazeteye verdiğim röportaj yüzünden beni ölüm listesine aldılar. Amerika’dan bana bir mesaj geldi: 'Seni bekleyen hazin sona hazır ol' diye. Mesaja cevap verdim; ‘siz Allah mısınız da benim sonumu biliyorsunuz’ dedim. Cevap vermediler. Burada amaç İkbal’i karalamak değil Cumhurbaşkanımıza laf atmak" diye konuştu.

DEPRESYON İLAÇLARINDA ARTIŞ GÖRÜLDÜ

Yaşamış olduğu olayın çok iğren bir olay olduğunu anlatan ünlü sunucu İkbal Gürpınar  katıldığı programda aynı zamanda Depresyon ilacı tüketimi konusuna da değindi. Türkiye’de geçmiş yıllara ait verileri değerlendirdiğini açıklayan ünlü sunucu İkbal Gürpınar , "Bakıldığında depresyon ilacı kullanma oranı 2003 yılında 14 milyon 238, 2012 yılında 36 milyon 881 bin kutuyla yüzde 160 artış sağlamış. 2016’nın gayri resmi sonucu 86 milyon kutu depresyon ilacı. Türkiye çok mutsuz olduğu için mi? Hayır. Türkiye çok müthiş bir projeden geçirildiği için böyle. Fiziki etkiler olabilir ama imani bir ülkede bu kadar depresyon ilacı içilmesi yüz karası. Bir utanç kaynağımız" dedi.
 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu