İçerde Dizisinin Bir Bölümü Vodafone Arena'da Çekildi!

Ay Yapım'ın yapımcılığını yaptığı başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Çetin Tekindor'un rol aldığı ve reyting listelerinde yayınlanan her bölümüyle zirveyi kimseye kaptırmayan Show TV'nin sevilen İçerde dizisinin bir sahnesi, Beşiktaş'ın mabedi Vodafone Arena'da çekildi.

İçerde Dizisinin Bir Bölümü Vodafone Arena'da Çekildi!
İçerde Dizisinin Bir Bölümü Vodafone Arena'da Çekildi! Celalettin Yünel

Ay Yapım'ın yapımcılığını yaptığı başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Çetin Tekindor'un rol aldığı ve reyting listelerinde yayınlanan her bölümüyle zirveyi kimseye kaptırmayan Show TV'nin sevilen İçerde dizisinin  bir sahnesi, Beşiktaş'ın mabedi Vodafone Arena'da çekildi.

İÇERDE DİZİSİ VODAFONE ARENA'DA!

Reyting listelerinde yayınlanan her bölümüyle zirveyi kimseye kaptırmayan Ay Yapım'ın yapımcılığını yaptığı Show TV'nin sevilen dizisi İçerde, Beşiktaş'ın stadı Vodafone Arena'da yeni bölümden bir sahnenin çekimlerinde yer aldı.

REYTİNG REKORLARI KIRAN İÇERDE DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜ MERAK EDİLMEYE BAŞLANDI

Ay Yapım'ın yapımcılığını yaptığı ve reyting listelerinde yayınlanan her bölümüyle zirveyi kimseye kaptırmayan Show TV'nin sevilen İçerde dizisi Köstebek isimli filminden esinlenilerek yazılması ile gündeme gelmiş ve izleyicileri şaşırtmıştı.  Her hafta pazartesi akşamları ekranlara gelen Ay Yapım'ın yapımcılığını yaptığı İçerde Dizisi'nin karakterlerinden Yusuf Müdür ve Sarp, Vodafone Arena'da olduğu görüntüler ortaya çıktı.

İÇERDE DİZİSİ VODAFONE ARENA SAHNESİ ORTAYA ÇIKTI

Sosyal medyada günün en çok konuşulan konularından olmasıyla birlikte reyting listelerinde yayınlanan her bölümüyle zirveyi kimseye kaptırmayan Show TV'nin sevilen İçerde dizisi Vodadone Arena'ya çıkarma yaptıktan sonra Ay Yapım'ın yapımcılığını yaptığı dizi ekibini Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın karşılaması ise günün olayı oldu.

VODAFONE ARENA İÇERDE DİZİSİ'NDE GÖSTERİLECEK

 Reyting listelerinde yayınlanan her bölümüyle zirveyi kimseye kaptırmayan Ay Yapım'ın yapımcılığını yaptığı Show TV'nin sevilen dizisi İçerde, Vodafone Arena gelişmesi izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu