Whatsapp O Telefonlarda Çalışmayacak!

Mesajlaşma uygulamalarının en önde gelen uygulamalarından olan Whatsapp artık bazı modellerde hizmet vermeyeceğini açıkladı.

Whatsapp O Telefonlarda Çalışmayacak!
Whatsapp O Telefonlarda Çalışmayacak! Celalettin Yünel

Mesajlaşma uygulamalarının en önde gelen uygulamalarından olan Whatsapp artık bazı modellerde hizmet vermeyeceğini açıkladı.

WHATSAPP BAZI TELEFONLARDA ARTIK ÇALIŞMAYACAK

Mesajlaşma uygulamalarının en önde gelen uygulamalarından olan WhatsApp'in resmi bloğundan yapılan açıklamaya göre artık bazı Android, IOS, Windows, BBOS ve Symbian işletim sistemini kullanan telefonlardar 30 Haziran itibariyle kullanılamayacak.

WHATSAPP GÜNCELLEMELERİNİ YAPMADIĞI İÇİN İPTAL EDİLDİ

Son dönemde birçok değişikliğe uğrayan mesajlaşma uygulamalarının en önde gelen uygulamalarından olan Whatsapp popülerliğini artırmasıyla birlikte çeşitli kararlar almaya başladı. Her geçen gün eklenen yeni özelliklerle mesajlaşma uygulamalarının en önde gelen uygulaması olan Whatsapp kimi cihazlarda sorun yaşanmasına neden olmaya başladı. Bunda en önemli etken bu cihazların işletim sistemlerinin artık güncellenmiyor olmasından dolayı Whatsapp bazı cihazlarda kendini imha edecek.

WHATSAPP 30 HAZİRAN’A KADAR ERTELEDİ

Ayrıca kimi cihazların donanımları artık mesajlaşma uygulamalarının en önde gelen uygulamalarından olan WhatsApp'in ihtiyaçlarını karşılamıyor. Bu nedenle bazı cihazlar bir süredir WhatsApp güncellemelerinden faydalanamadı. WhatsApp'in resmi bloğundan yapılan açıklamaya göre artık mesajlaşma uygulamalarının en önde gelen uygulamalarından olan Whatsapp bazı Android, IOS, Windows, BBOS ve Symbian işletim sistemini kullanan cihazlar 30 Haziran itibariyle kullanılamayacak.

Bu cihazlara güncelleme desteği 2016'nın bitimiyle sona ermesiyle mesajlaşma uygulamalarının en önde gelen uygulamalarından olan Whatsapp bu süreyi uzatarak 30 Haziran 2017'ye erteledi..

WHATSAPP HANGİ CİHAZLARDAN KULLANILAMAYACAK

İşte 30 Haziran 2017 tarihi itibariyle WhatsApp kullanamayacak işletim sistemleri şöyle:

Nokia S40

Nokia Symbian S60

Android 2.1

Android 2.2

Windows Phone 7.+1

iPhone 3GS (iOS 6)

BlackBerry OS ve BlackBerry 10

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu