Kısmetse Olur 5 Mart Haftanın Finalinde Elenen İsim Belli Oldu

​Hafta içi her gün Kanal D’de ekrana gelen Kısmetse Olur'da bu hafta finalde Ünal ve Farima’nın son ikiye kalmasının ardından çıkan sonuçta Tuğçe'nin birinci seçilmesiyle bu hafta elenen isim Ünal oldu.

Kısmetse Olur 5 Mart Haftanın Finalinde Elenen İsim Belli Oldu
Kısmetse Olur 5 Mart Haftanın Finalinde Elenen İsim Belli Oldu Celalettin Yünel

Hafta içi her gün Kanal D’de ekrana gelen Kısmetse Olur'da bu hafta finalde Ünal ve Farima’nın son ikiye kalmasının ardından çıkan sonuçta Tuğçe'nin birinci seçilmesiyle bu hafta elenen isim Ünal oldu.

KISMETSE OLUR’DA KİM ELENDİ?

Kanal D'nin sevilen yarışma programı  Kısmetse Olur'da 5 Mart haftanın finalinde yaşananlar izleyicileri heyecanlandırdı. Hafta finalde Ünal ve Farima’nın son ikiye kalmasıyla birlikte gelinler evinin koruma altına alınmasıyla elenen isim Ünal oldu.

Kanal D'nin sevilen yarışma programı  Kısmetse Olur'u yakından takip eden izleyiciler, Kısmetse Olur haftanın finalinde Ünal’ın elenmesiyle şaşkına döndü.

KISMETSE OLUR’DA ÜNAL’DAN DUYGULANDIRAN KONUŞMA

Eleme yapılmadan önce izleyicileri duygulandıran bir konuşma yapan Ünal; "Burası bir evlenme programı, kimse burada hislerini söyleyemiyor. Ben çok zor bir adamdım, bu işlerin içerisinde girecek bir adam değildim. Ben çok güzel duygusal yaşadım, onlara tavsiyem mutlaka yaşasınlar." diyerek göz yaşı döktü.

KISMETSE OLUR’DA ONUR VE AYCAN YENİDEN Mİ BİRLEŞECEK?

Kanal D'nin sevilen yarışma programı  Kısmetse Olur'dan ayrılan ve ilişkilerini bitiren çift Onur ve Aycan arasında tahmin edilmeyen bir sürpriz yaşandı. Kısmetse Olur’un sevilen damat adaylarından Onur, aşk yaşadığı gelin adaylarından Aycan'ın evden ayrılırken topladığı eşyalarıyla birlikte Çorum'a gitmesi izleyicileri merakta bıraktı. Kısmetse Olur’un sevilen damat adaylarından Onur'un telefonuyla ona koşarak gelen Aycan ise çok heyecanlı olduğunu ifade etti. Onur'u görür görmez koşarak sarılan gelin adaylarından Aycan, onu çok özlediğini ve heyecandan ellerinin titrediğini açıkladı.

Yapım ekibinden aldığı özel izinle Çorum’a giden Onur'un soğuk tavırları ise dikkatlerden kaçmadı. Gelin adaylarından Aycan'ın sarılmasına karşılık soğuk hareketler sergileyen Onur'u oraya gitmeye iten sebep neydi? Onur, barışmak için mi gitti yoksa ayrılığı yüz yüze konuşmak için mi? izleyicilerin merakta kalmasına neden oldu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu