Harika Avcı Serbest Bırakıldı

Geçtiğimiz yıl şoförünü tehdit edip dövdürdüğü iddiasıyla gündeme gelen sanatçı çıkarıldığı mahkeme tarafından serbest kaldı.

Harika Avcı Serbest Bırakıldı
Harika Avcı Serbest Bırakıldı Harun Gürcan

Güzel sanatçı 2016 yılında şok bir olayla gündeme gelmişti. Güzel şarkıcı şoförü olan Emre Ekinci’yi tehdit ettiği ve tehditlerinin ardından dövdürdüğü iddiasıyla suçlanmıştı. Bu iddiadan dolayı hakkında yakalama kararı bulunan Avcı, mahkeme tarafından serbest bırakıldı.

EKİPLER ANINDA HAREKETE GEÇTİ

Geçtiğimiz yıl şoförü Emre Ekinci'yi tehdit ettiği ve dövdürdüğü iddia edilen Avcı, önceki gün İzmir'e geldi. İzmir’de konaklamak için 5 yıldızlı bir otele giriş yapan Avcı'nın otel girişinde ki verdiği kimlik bilgileri sayesinde yeri tespit edildi. Avcı’nın verdiği bilgiler Emniyet Genel Müdürlüğü'nün kayıt sistemine geldi. Sistemde Avcı ile ilgili İstanbul'daki bir mahkeme tarafından yakalama kararı çıkartıldığı bilgisi çıkınca polis düğmeye bastı. Otele giden ekipler, sabaha karşı 05.30'da Harika Avcı'nın kapısını çaldı.

KARAKOLA GÖTÜRÜLDÜ

Kaldığı otelde istirahat ederken sabaha karşı 05:30 sularında kapısı çaldı. Ünlü şarkıcı karşısında polisleri görünce büyük bir şok yaşadı. Polisler tarafından göz altına alınarak Alsancak Devlet Hastanesi'ne sağlık raporu almak için götürüldü. Hastaneden alınan sağlık raporunun ardından güzel şarkıcı Avcı karakola götürüldü. Karakolda ifadesinin alınmasının ardından nöbetçi mahkemeye sevk edildi. İfadesi alınan Avcı, mahkeme tarafından serbest bırakıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu