Survivor 2017 Eleme Adayları Ünlülerden

Survivor 2017’de üst üste ilklerin yaşandığı bu sezonda ilk defa eleme adaylarının tamamı ünlüler takımından oldu. Elenecek isimler ünlüler takımı tarafından belli oldu. Acaba kimler elendi?

Survivor 2017 Eleme Adayları Ünlülerden
Survivor 2017 Eleme Adayları Ünlülerden Harun Gürcan

Bu sene Tv8 ekranlarında izleyicileriyle buluşan Survivor 2017’de olay üstüne olay yaşanıyor. Bu olayların başında ise ünlüler takımının ikiye bölünmüş olması gelmekte. Ünlüler takımının ikiye bölünmüş olması bu hafta yapılan ödül oyunu ve dokunulmazlık oyununun ünlüler tarafından kaybedilmesine sebep oldu.

İLK DEFA POTANIN TAMAMI ÜNLÜLERDEN

Bildiğimiz üzere Survivor’ın ünlüler takımı İlhan Mansız’ın önderliğinde ki grup nedeniyle ikiye bölündü. Bu bölünme ünlüler takımını hayli zorlamaya ve oyunları kaybetmesine sebep olmaya başladı. Ünlüler takımı Cuma günü yapılan ödül oyunu ve cumartesi-pazar oynanan dokunulmazlık oyunlarını kaybetti. Bu sebeple bu haftaki ada konseyinde bir ilk yaşanarak Suvivor 2017'nin bu hafta ki eleme adaylarının tamamı ünlüler takımından çıktı. Potadaki ünlü isimlerden acaba hangileri adaya veda edecek?

SABRİYE ŞENGÜL İLK ELEME ADAYI

Survivor’un 4 martta yayınlanan bölümünde bilindiği üzere ünlüler dokunulmazlık oyununu kaybetti ve takımlarından iki ismi eleme adayı olarak belirlemek zorunda kaldılar. Aynı zamanda bireysel dokunulmazlığı kazanan Sema ikinci isim olarak Adem Kılıçcı’yı seçerek ilk iki eleme adayını belirlemişti. Önceki iki günün oyunlarını kaybeden ünlüler takımında moraller hayli bozuktu. Bu moralle 5 martta ikinci dokunulmazlık oyununda yarışan iki takımdan galip gelen taraf değişmedi ve gönüllüler dokunulmazlık sembolüyle adalarına rahat bir şekilde geri döndü. Ada konseyinde ilginç bir olay yaşandı Tarık Mengüç takımından eleme adayı olarak kendisini seçmelerini isteyince ilk eleme adayı belli oldu. İkinci eleme adayı bireysel dokunulmazlığı kazanan başarılı futbolcu İlhan Mansız tarafından belirlendi. Mansız ikinci eleme adayı olarak Adem ile karşı karşıya gelmek istediğini söyleyen Çılgın Sedat’ı seçti ve bu hafta ki eleme adayları belli oldu.

BU HAFTAKİ ELEME ADAYLARI

Eleme adayları dokunulmazlık oyunlarının ikisini de kaybetmesi sebebiyle ünlüler takımından oluşuyor. Survivor’un bu haftaki eleme adayları; Sabriye Şengül, Adem Kılıçcı, Tarık Mengüç ve Çılgın Sedat olarak belirlendi. Bu ünlü isimlerden kimlerin eleneceği de SMS oylamasına sunuldu. SMS  oylaması 7 Mart Salı günü belli olacak. Survivor’un Salı günü yapılacak olan adayı konseyini merakla bekliyoruz. Bizi takip etmeye devam edin.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu