Müge Anlı Bir Buluşmaya Daha İmza Attı

Atv’de hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı yine bir mutluluğa imza attı.

Müge Anlı Bir Buluşmaya Daha İmza Attı
Müge Anlı Bir Buluşmaya Daha İmza Attı Harun Gürcan

Hatice Aslan bundan tam 43 yıl önce kızı öldü bahanesiyle kızından ayrılmak zorunda kalmıştı. Aslında olayın altında başka gerçekler vardı. Hatice Aslan’ın imam nikahlı eski kocası Aslan’ı kandırarak kızını evlatlık vermişti.

HATİCE ASLAN KANDIRILMIŞTI

Hatice Aslan çocuk yaşta tanıştığı Mehmet Nuri Keni isimli beyle dini nikahla evlendi. Çiftin evlilikleri daha sonra meyvelerini verdi ve çift ikiz bebek sahibi olmuşlardı. Fakat Mehmet Nuri’nin aslında resmi nikahlı başka bir eşi vardı. Yani mutluluk yarım kaldı, Hatice Hanım kandırılmıştı. Gerçeği kabul edemeyen Hatice Hanım olayı öğrendikten sonra ayrılarak kızlarını da alıp babasının evine geri döndü. Hatice Aslan baba evine döndükten sonra kızların babası normal olarak kızlarını görmeye geliyordu. Bir gün o acı yalanla geri döndü.

HASTANEYE GÖTÜRME BAHANESİYLE KIZI EVLATLIK VERDİ

Kızların babası Mehmet Nuri Bey normal olarak kızlarını görmeye onlarla hasret gidermeye geliyordu. Bir gün kızı Dilek’i hastaneye götüreceğim bahanesiyle evden çıktılar ve Hatice Hanım kızı Dilek’i bir daha görmedi. Çünkü eski eşi Mehmet Nuri Bey kızı Dilek’in öldüğü yalanını söylemişti. Bu yalanın altında tüyler ürperten bir gerçek yatıyordu. Kızın öldüğünü söyleyen vicdansız adam kızı Dilek’i annesinden ve kardeşinden ayırarak Hatice Hanıma ikinci darbeyi vurmuştu ve kızlarını başka bir aileye evlatlık olarak verdi. Bu yalan tam 43 yıl sürdü, baba Mehmet Nuri Beyin vefatıyla gerçek ortaya çıktı. Baba Mehmet Nuri Beyin cebinde bir kağıt vardı. Bu kağıtta kızın evlatlık verildiği ailenin adresi yazıyordu ancak bu adreste şuan kimse oturmuyordu. Mahalle sakinlerinden orada oturan ailenin yıllar önce bir kız çocuk evlat edindiğini ve adını da Zeynep koyduğu öğrenildi.

43 YILLIK HASRET SON BULDU

Olayları öğrenen Hatice Hanım Müge Anlı ile tatlı sert programına katılmaya karar verdi ve kızı Dilek’in evlatlık olduğunu, gerçek ailesini aradığı ortaya çıktı. Hatice Aslan programa katıldıktan sonra beklenen telefon geldi ve kızı Dilek telefon hattındaydı. Müge Anlı 43 yıllık hasretin bitmesine ve yıllar önce sinsi bir planla birbirinden koparılan anne kızı tekrar birbirine kavuşturdu. Kolay değil tam 43 yıl Hatice Hanım kızına Birgül’de kardeşine kavuşmuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu