Müge Anlı’da Fahriye Kara Bulundu mu?

Hac faciasında öldü olarak bilinen fakat 27 sonra yaşadığı öğrenilen Fahriye Kara hakkında şok gelişme.

Müge Anlı’da Fahriye Kara Bulundu mu?
Müge Anlı’da Fahriye Kara Bulundu mu? Harun Gürcan

Hac faciasında hayatını kaybettiği sanılan Fahriye Kara’nın ailesi 27 yıl sonra Fahriye Hanımın yaşadığı öğrendikten sonra Atv’de yayınlana Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Fahriye Kara’yı bulmak adına çalışmalara başlatan gazeteci yazar. Artık yavaş yavaş sonuca ulaşmak üzere. Programda başlayan Fahriye Kara’nın dosyası Müge Anlı sayesin uluslararası boyuta ulaşmış durumda. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’ta olaya dahil oldu ve Diyanet İşleri Başkanlığı'na verdiği talimat sonrasında araya giren BİMER, bütün uygulama kayıtlarını uygulama ekibinden istedi ve sonrasında araya MİT girdi.

FAHRİYE KARA BULUN MU?

Müge Anlı’nın hafta içi her gün yayınlanan programını izleyen hacılarımız her yerde Fahriye Kara’yı aramaya başladığı haberi gün gün stüdyoya düşmekte. Neredeyse her gün farklı bir haber alınmakta. Sürekli olarak yeni tanıklar ve Fahriye Kara’yla konuştuğunu iddia eden izleyicilerin yayına katılması hem Müge Anlı’nın hem de Fahriye hanımın ailesinin umutlarını arttırmış durumda. Artık işe devlet yetkilileri ve MİT’in girmesi sonucunda büyük bir gelişme kaydedildiğine inanılıyor.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DA İŞE EL ATTI!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Suudi Arabistan ziyaretinde oradaki yetkililerle bir görüşme yapılarak Fahriye Kara’nın durumundan bahsedildi. Bu ziyaretten sonra Suudi Arabistan'da da çalışmaları başlatıldı. Fahriye Hanım'ın aynı zamanda Yemen'de olduğu haberlerinin gelmesi üzerine Yemen’de de arama işlemlerinin başlayacağı bilgisi alındı. Fahriye Kara'nın kardeşi “Ablamın sesini duymak için can atıyoruz. Ablamızı görmek istiyoruz. Bir dakikalık ömrü de kalsa ablamızdır. Bize kırgın olduğunu düşünmüyorum” dedi. Çorum'dan programa bağlanan bir kadın izleyici “Hacdaki annem Umre'den geri dönmüş ve Fahriye Hanım'ın durumunu sormuşlar. Fahriye Kara'yı kaçıran adamın kendisini yaktığı, öldüğü veya ağır hasta olduğunu duydum” şeklinde konuştu. Fahriye Kara'nın kardeşleri bu sözlerin sonrasında sevindiklerini ve bütün dünyanın sevinmesi gerektiğini ifade etti. Fahriye Kara'nın henüz kimliği olmaması olayın sürecini uzatırken, kaçıran adamın yatalak eşinin kimliğini verdiği belirtildi. Konuyla ilgili çalışmaların da Baş Konsolosluk tarafından Dış işleri bakanlığına iletilmesi bekleniyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu