Terk Edilmeye Dayanamadı!

16 yaşında ki genç bakın terk edilince ne yaptı.

Terk Edilmeye Dayanamadı!
Terk Edilmeye Dayanamadı! Harun Gürcan

Adana'da yaşayan 16 yaşında ki M.Ş.’yi sevgilisi terk etti ve genç delikanlı sevgilisinin onu terk ettiği için sinirlendi ve yüksek gerilim hattının üstüne çıktı. Çevreden geçen vatandaşları olayı direk polis ekiplerine ve itfaiyeye bildirdi.

ARKADAŞI BİLE İNDİREMEDİ

Meydana gelen olan Adana merkez Yüreğir İlçesi'ne bağlı Atakent Mahallesi'nde gerçekleşti. Yüksek gerilim hattının tepesine çıkan genci gören çevre sakinlerinin yüreği ağıza geldi. Derhal vatandaşlar durumu polis, sağlık ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Derhal olay yerine intikal eden ekipleri, olay yerine gelir gelmez güvenlik tedbirlerini aldı. Gelen itfaiye ekipleri gencin aşağıya atlama olasılığına karşı her hangi bir sakatlanma yada ölüm meydana gelmemesi için hava yastığı açtı. 16 yaşında ki M.Ş’nin olayı öğrenen bir arkadaşı olayın gerçekleştiği yere geldi. Gencin arkadaşı itfaiye merdiveni yardımıyla M.Ş’nin yanına çıktı. Arkadaşının ona yaklaşmasıyla M.Ş. ondan kaçmaya çalıştı ve gerilim hattı üzerinde ilginç bir kovalamaca yaşandı. Onu aşağı inmesi için ikna etmeye çalışsa da nafile arkadaşı da gencin aşağı inmesi için ikna edici olamadı.

VATANDAŞLAR ONU İZLEMEYE BAŞLADI

İntihar girişimi olduğunu gören vatandaşlar duyarlı bir şekilde polis ve itfaiye ekiplerine haber verirken bazı vatandaşlar da olayı izlemek için toplandı ve çocuğun ne yapacağını meraklı gözlerle izlemeye başladılar. Bazı vatandaşların kaldırıma oturup olayı izlemesinin yanı sıra bazı vatandaşlar da cep telefonları ile genci görüntüledi. Genç yüksek gerilim hattının tepesine çıkıp oturmakla da kalmadı. Ara ara direkte çevik hareketler yaptı. 16 yaşında ki M.Ş’nin direkte yaptığı çevik hareketler vatandaşların korkuya kapılmasına neden olurken bir müddet sonra M.Ş. bir çözüme ulaşamayacağını fark etti ve sakinleşerek kendi kendine direkten indi. M.Ş’nin direkten inmesiyle etrafta ki meraklı kalabalık dağıldı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu