Niğde’de Sokak Ortasında Taciz Olayı

Niğde’de sokakta yürürken arkasında ki yaşlı adama saldırdı ve gerekçe olarak onu takip ettiğini iddia etti.

Niğde’de Sokak Ortasında Taciz Olayı
Niğde’de Sokak Ortasında Taciz Olayı Harun Gürcan

Niğde'de 35 yaşında ki H.A isimli kadın hiçbir şey yokken sadece kendisini takip ettiği ve bu durumdan rahatsız olduğu içi 60 yaşlarında ki yaşlı adama çantasıyla vurmaya başladı. Çantasıyla vurarak uzaklaştırmaya çalıştığı adamın kendisine her hangi bir teması olmadığını ve taciz olayı olmadığını şu şekilde ifade etti, "Taciz olayı kesinlikle olmadı. Takip edildiğimi düşündüm ancak tanıdık biri çıktı. Şikayetçi değilim" diyerek şikayetçi olmadığını belirtti.

"TACİZ OLAYI KESİNLİKLE OLMADI" DEDİ

Geçtiğimiz hafta Niğde merkez Terminal Caddesi'nde kaldırımda yürüyen H.A kesini takip ettiğini iddia ettiği 60 yaşlarında ki yaşlı adama çantayla saldırdı, bu olay orada bulunan güvenlik kamerasınca kaydedilmişti. H.A., bugün ortaya çıktı ve açıklama yaparak taciz iddiasının doğru olmadığını söyleyerek olay günü okuldan çocuğunu almaya gittiğini söyledi. O gün gerçekleşen olay hakkında konuştu ve başından geçenleri şu şekilde anlattı;

"Okuldan dönerken arkamdan birinin geldiğini fark ettim. Daha önce de takip edildiğim için yeniden okula girip çıktım. Hiç yüzüne bakmadım, aynı siyah ceketli siyah kasketli biri arkamdaydı. Kendimi güvenliğini sağlamak için direkt saldırıda bulundum. Taciz olmadı. O an da yüzüne bakmadığım için fark etmedim. Maalesef tanıdığım birisi çıktı. Herhangi bir şikâyetim yok. Böyle bir olay yeniden tecelli ederse yine aynı biçimde davranabilirim, kendimi güvenliğini sağlamak için." Dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu