Zuhal Topal’ı Zora Sokan İfşa

Mehmet Güneş sosyal medya hesabı üzerinden bir canlı yayın açtı. Yaptığı açıklamalar hem Esra Erol'u hem de Zuhal Topal’ı zora sokacak gibi gözüküyor.

Zuhal Topal’ı Zora Sokan İfşa
Zuhal Topal’ı Zora Sokan İfşa Harun Gürcan

Daha önce Esra Erol'un programında talibini arayan Mehmet Güneş programdan geçen haftalar da ayrılmıştı. Yakışıklı damat adayı gelin adaylarından güzel gelin adayı Bahar Aydın’la evlilik kararı almıştı. Ancak Bahar Aydın hakkında Zuhal Topal'a geçeceğiyle ilgili haberler çıkmıştı. Mehmet Güneş, sosyal medya hesabından açtığı canlı yayınla olay hakkında konuştu ve iddiaları yalanlayarak Zuhal Topal hakkında olay yaratacak bir iddiayı takipçileriyle paylaştı.

"BAHAR HANIMI DA ALIP BİZİM PROGRAMA GELİN"

Hafta içi her gün Atv'de kanalında seyircisiyle buluşan ve Esra Erol'un hazırlayıp sunduğu '"Esra Erol'da'' izdivaç programından geçen hafta ayrılan Mehmet Güneş sosyal medayadan yaptığı canlı yayında kan kustu. Mehmet Güneş’in hedefin de Esra Erol’la aynı niteliği taşıyan anca Star TV'de izleyicilerle buluşan ve Zuhal Topal'ın hazırlayıp sunduğu ' 'Zuhal Topal'da'' programının yöneticilerden biri olan Aslı isimli bayanın kendisini sürekli aradığını ve ''Mehmet Bey Bahar Hanım'ı da alıp bizim programa gelin' diye teklifte bulunduğu hakkında iddialar da bulundu.

"BENİ ŞEREFSİZ Mİ SANDINIZ?"

Yakışıklı damat adayı Mehmet Güneş açtığı canlı yayında, "Bana 'bize gel Esra Erol'u kötüle, istediğini söyle. Bu hayatta senin her istediğin olacak' diye kandırmaya çalışıyorsunuz. Karşınızda çocuk yok. Ben Esra Erol'dan şerefimle ayrıldım. Beni şerefsiz mi sandınız? Bana para, iş teklif ediyorlar. Beni paranızla satın alamazsınız. Ben sizin parayla satın alıp canlı yayında iftira attırdığınız satılıklardan değilim" diyerek Zuhal Topal’ın programı hakkında çarpıcı açıklamalar da bulundu. Mehmet Güneş’in yaptığı bu açıklamalar sosyal medyada hızla yayılmaya devam ediyor ve bu görüntüler Zuhal Topal’ın başını fena ağrıtacak gibi gözüküyor. Aynı zamanda görüntüler sosyal medyada tıklanma ve paylaşım rekorları kırmaya elden ele dolaşmaya devam ediyor.

Zuhal Topal’ın önümüzde ki programda bu konuyla ilgili açıklamalar yapıp yapmayacağı merak konusu olmaya başladı. Bakalım Zuhal Topal eski damat adayı Mehmet Güneş hakkında neler söyleyecek?

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu