Esra Erol Caner ve Berke Gelinlik Seçiyor

Esra Erol’da Evlen Benimle'nin genç aşıkları Caner ve Berke birlikte gelinlik seçiyor.

Esra Erol Caner ve Berke Gelinlik Seçiyor
Esra Erol Caner ve Berke Gelinlik Seçiyor Harun Gürcan

Hafta içi her gün Atv ekranlarıyla izleyicilerle buluşan Esra Erol’da izdivaç programın da büyük sevinç yaşanıyor. Evlenme kararı alan Caner ve Berke bugün stüdyo da gelinlik seçti. Berke için hazırlanan gelinlikler birbirinden güzel ve şık dizayn edilmiş olması Berke’nin gelinlik seçmesini biraz zorlaştırdı.

CANER 5 NUMARALI GELİNLİĞİ BEĞENDİ

Berke bir türlü gelinlik konusunda tercih yapamazken damat adayı Caner en çok 5 numaralı gelinliği beğendiğini dile getirdi. Berke gelinlik seçimi için stüdyodakilerden yardım istedi. Stüdyodakilerin ortak kararı ise deneyerek vücuduna en çok oturan gelinliği seçmesi konusundaydı. Gelinlik modelleri incelendiğinde 1 numaralı gelinlik modern stiliyle dikkat çekerken içlerinde en iddialı ise 2 numaralı gelinlik. Berke, '2 numaralı gelinlik oldukça sade ve şık' şeklinde konuştu. Caner ise en fazla 5 numaralı gelinliği beğendiğini açıkladı.

SANA NE GİYSEN YAKIŞIR

Berke gelinlik hakkında seçim yapamayınca sevgilisi Caner’den yardım istedi. Damat adayı Caner sevgilisinin gururunu okşayacak bir cevap vererek “Sana ne giysen yakışır.” Dedi. Ayrıca Caner gelin adayı Berke’ye istediği gelinliği gönül rahatlığıyla seçmesini istediğini, seçimi tamamen kendisine bıraktığını söyledi. Program boyunca Caner ve Berke’nin arasının çok iyi olduğu dikkatlerden kaçmadı.

ESRA EROL’DAN BERKE’YE BÜYÜK JEST

Esra Erol’un geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde Esra Erol Caner ve Berke çiftine harika bir jest yaptı. Berke’ye İtalya, İspanya, Paris, Prag ve Dubai şehirlerini sıraladı ve aralarından birini seçmesini istedi. Berke’nin hangi şehri isterse oraya göndereceğini söyleyen Esra Erol “Caner sana bunların hangisinde evlilik teklif etsin. Seç sizi göndereyim orada yeniden bir teklif de bulunsun” dedi. Berke Esra Erol’un bu jesti karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadı “Bu şehirlerin hepsi çok güzel şu an bu kararı hemen açıklayamam” diyerek biraz zaman istemişti. Berke daha sonra kararını vererek Esra Erol’a bildirdi ve Berke’nin seçtiği şehir Roma oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu