Seda Sayan, Kaan ve Solmaz At Çiftliğinde

Show Tv ekranlarında yayınlanan evleneceksen gel’de Kaan ve Solmaz at çiftliğine gitti.

Seda Sayan, Kaan ve Solmaz At Çiftliğinde
Seda Sayan, Kaan ve Solmaz At Çiftliğinde Harun Gürcan

Show Tv’de hafta içi her gün yayınlanan ve Uğur Arslan-Seda Sayan ikilisinin sunduğu evleneceksen gel’in evlilik arifesinde olan çifti Kaan ve Solmaz bugün at çiftliğinde vakit geçirdi.

SOLMAZ’I KORKUTAN ANLAR

Evleneceksen Gel’in evlilik arifesinde olan ve büyük olaylar sonucu tekrar bir araya gelen Kaan ve Solmaz çifti bugün birlikte at çiftliğine gittiler ve güzel vakit geçirdiler. Solmaz ilk başlarda atlardan biraz korksa da korkusunu belli etmemeye çalıştı. Solmaz nişanlısı Kaan sayesinde atlara alışması çok vakit almadı. Atlara alıştıktan sonra eline küp şekerleri aldı ve atları beslemeye başladı. Kaan’ın at çiftliğinde ki rahat tavırları oldukça dikkat çekti. Kaan sayesinde Solmaz’da atlara alışmakta zorluk çekmedi.

ÇİFT BİRLİKTE AT BİNDİ

Atları besledikten ve Solmaz atlara alıştıktan sonra genç aşıklar beraber at binmeye başladı. Solmaz başında kask ayağındaysa roman terlikleriyle ata bindi. Solmaz’ın bu görüntüleri eğlenceli dakikalara şahit oldu. Çift daha önce Bursa Uludağ’da beraber bir kayak tatili yapmışlardı. Uludağ’da geçirdikleri zaman boyunca da eğlenceli dakikalar yaşamışlar ve izleyenleri de eğlendirmişlerdi.

KAAN VE SOLMAZ NE ZAMAN EVLENECEK?

Bu eğlenceli görüntülerin ardından Evleneceksen Gel’in genç aşıkları Kaan ve Solmaz’ın ne zaman evleneceği hakkında ki soruları da beraberinde getirdi. Çift 23 Martta nişan takmayı düşündüklerini daha önce belirtmişlerdi. Nişan taktıktan sonra Kaan Solmaz’a aşıklar şehri Paris’te güzel bir sözü verdi. Ancak Kaan ve Solmaz hala düğün tarihi belirlemediler. Kaan ve Solmaz çiftinin yaz aylarında evlenmeleri beklentiler arasında. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
bircan     2017-03-08 maşallah
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu