Zuhal Topal’ın Yeni Hanife’sinden Yeni Açıklama

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’ın izdivaç programına Serkan’a talip olan Öznur sert açıklama yaptı.

Zuhal Topal’ın Yeni Hanife’sinden Yeni Açıklama
Zuhal Topal’ın Yeni Hanife’sinden Yeni Açıklama Harun Gürcan

Zuhal Topal’ın bugün yayınlanan bölümünde Öznur programa çok sert bir şekilde giriş yaptı. Öznur programa sosyal medyadan aldığı tepkilerle başladı. Sosyal medyada ki takipçilerinden kendisine boşa heveslenme Serkan Hanife’yi unutmaz biçiminde yorumlar geldiğini söyledi. Bu gelen yorumlara canlı yayında tepki gösteren Öznur Hanife’ye benzetilmek istemediğini dile getirdi.

ÖZNUR: SERKAN İLE EVLENMEK İSTİYORUM

Programa geldiği zaman sosyal medya kanalından takipçileri tarafından yapılan yorumlara karşın nispet yapan Öznur, Serkan’ı alıp gideceğim onunla evleneceğim diyerek kendinden emin konuştu. Zuhal Topal ile Serkan “Sosyal medyayı dikkate alırsan işin içinden çıkamazsın bu yolla gaza gelme” dediler. Öznur gelen yorumlar beni gerçekten çok incitti dedi. “Ben Serkan ile ciddi düşünüyorum” diyen Öznur “gerçekten çok üzüldüm” dedi.

LOCADAN ÖZNURA OLUMSUZ YORUM GELDİ

Öznur’un kendinden emin konuşmasının yanı sıra locadan çok tuhaf yorumlar geldi. İbrahim “buraya ilk geldiği zaman hanım bir kızdın şu an seni tanıyamıyorum” dedi. Begüm ise” sen daha ilk programda sosyal medyanın gazına geldiysen yanlış yaparsın bu seni çok yıpratır” dedi. Zuhal Topal’da kendi taliplerini arayan loca üyelerinde ki gelin ve damat adayları tarafından yapılan yorumların genelinde Öznur’un tavırları vardı ve hareketlerinin yapmacık olduğu hakkındaydı. Begüm tarafından Hanife’ye benzeme konusu ile ilgili bir yorum gelince Zuhal Topal tepkisini göstererek “artık burada olmayan biri için bu yolla yorumlar yapmayın” diyerek gelin ve damat adaylarını uyardı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu