Zuhal Topal, Serkan Talibine Ne Cevap Verdi?

Zuhal Topal’a Serkan’a talip olarak Öznur Serkan’dan olumlu cevap alarak beraber çaya gitmişlerdi.

Zuhal Topal, Serkan Talibine Ne Cevap Verdi?
Zuhal Topal, Serkan Talibine Ne Cevap Verdi? Harun Gürcan

Zuhal Topal’ın yeni Hanife’si olarak Serkan’a talip gelen Öznur gelen yorumlara aldırış etmeyerek “Ben Hanife’yi unuttururum ne olacak” demiş ve Serkan’ı etkilemeyi başarmıştı. Serkan’da çok düşünmeyerek Öznur’u çaya davet etmişti. İkilinin çay dönüşü cevabı herkes tarafından merak edilen bir soru oldu. Aradan geçen bir hafta sonunda ikilinin arasında acaba neler oldu?

ZUHAL TOPAL ÖZNUR VE SERKAN’IN CEVABI NE OLDU?

6 Mart Pazartesi günü Fox Tv ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la izdivaç programında Serkan ve Öznur arasında ilginç bir diyalog meydan geldi. Öznur ve Serkan arasında programda gelecek hakkında bir konuşma geçti. Fakat Serkan Öznur için karar vermekte zorlandı ve bir türlü kendisi için doğru olacak kararı seçemedi. İkilinin arasında uzun bir konuşma geçti ve Öznur Serkan’ın hayrı cevabını kabul etmeyeceğini söyledi.” Serkan senden kesinlikle bir olumsuz cevap duymak istemiyorum. Güzellik deseniz güzellik var, tatlılık deseniz tatlılık var. Eğer boyu sıkıntı edersen topuklu var” dedi. Öznur’un bu emin konuşmaları hem Serkan’ı hem stüdyodakileri hem de ekran başında ki izleyenleri şoke etti. Zuhal Topal’ın yeni Hanife’si Serkan hakkında çok emin konuşuyordu. Serkan’ı ikna edebilmek adına çok güzel yemekler yapacağını ve onu ikna edeceğini söyledi.

SERKAN CEVAP VEREMEDİ!

Öznur’un bu emin konuşmalarının üzerine Serkan şaşkınlığını gizleyemedi. Bunun üzerine Serkan zor sorularıyla Öznur’u biraz zorlayacağını düşündü fakat Öznur gayet hazırlıklıydı ve Serkan’ın sorduğu sorulara hiç beklenmedik cevaplar verdi. Öznur’un sabırsız ve tez canlılığı Serkan’ın geri durmasına ve cevap vermesine sebep oldu. Bu sabırsızlığının onu biraz gerdiğini artık sağlam adımlar atmak istediğini söyleyerek Öznur’u biraz daha izlemek istediğini onunla vakit geçirip tanımak istediğini söyledi. İkilinin program boyunca arasında geçen konuşmaları izleyenlere eğlenceli dakikalar geçirdi. 

"80 MİLYON İNSAN VAR BENDE NE BULUYORSUN"

Serkan "Gerçekten bu kadar hayır dememi istemiyor musun? 80 milyon insan var bende ne gördün?" sorusunun üzerinde Öznur Serkan hakkında çok güzel sözler sarf etti. Söylediği sözlerle Serkan'ı etkilemeyi başaran Öznur "Gülüşünü, seni, davranışlarını beğendim. Çay içerken göz göze geldik etkilendim senden" dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu