'Recep İvedik 5' Üçüncü Haftada da Rekor Kırdı

Şahan Gökbakar'ın son filmi Recep İvedik 5 daha yayınlanmadan fragmanlarındaki bazı sahnelerle çok konuşulmaya başladığı günden itibaren rekorları altüst etmeye üçüncü haftada da devam ediyor.

'Recep İvedik 5' Üçüncü Haftada da Rekor Kırdı
'Recep İvedik 5' Üçüncü Haftada da Rekor Kırdı Celalettin Yünel

 

 

Şahan Gökbakar'ın son filmi Recep İvedik 5 daha yayınlanmadan fragmanlarındaki bazı sahnelerle çok konuşulmaya  başladığı günden itibaren rekorları altüst etmeye üçüncü haftada da devam ediyor.

 

'RECEP İVEDİK 5' REKOR KIRMAYA DEVAM EDİYOR
 

Türk sinema tarihinin en çok izlenen filmi' olan 'Recep İvedik 4'e imza atan Şahan Gökbakar'ın son filmi Recep İvedik 5 üçüncü hafta da  yeni bir rekora daha imza attı. Fim üçüncü hafta sonunda 5.417.848 kişi izledi.

 

'RECEP İVEDİK 5' İLK HAFTA KIRDIĞI REKORUNU TAZELEDİ

 

Şahan Gökbakar'ın son filmi Recep İvedik 5'i ilk dört günde 1 milyon 890 bin 412 kişi izleyerek rekor kırmasının ardından rekorunu tazeleyerek yeni haftaya da girerek üçüncü haftasını da rekorla kapattı.

 

GÖKBAKAR'DAN 'RECEP İVEDİK 5' REKOR KUTLAMASI

 

Şahan Gökbakar'ın son filmi Recep İvedik 5 için üçüncü haftada sosyal medyada mesaj paylaşarak "RECEP İVEDİK 5 Üçüncü hafta sonu REKORunu da kırdırdınız bize.. GURURLUYUZ! Teşekkürler! Sevginize layık olmaya devam edeceğiz... not:bizim için ne diliyorsanız bin katı sizin olsun.." dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu