Ajde Pekkan Anne Olmak İstiyor

Başarılı pop sanatçısı Ajda Pekkan anne olmak istediğini dile getirdi.

Ajde Pekkan Anne Olmak İstiyor
Ajde Pekkan Anne Olmak İstiyor Harun Gürcan

Güzel ve başarılı şarkıcı Ajda Pekkan 71 yaşında tüp bebek sahibi olmak istediğini söyleyince hastaneler peşine düştü. Ünlü sanatçı doktorlar tarafından mesaj yağmuruna tutulduğunu bildirdi.

HASTANELER YARIŞA GİRDİ

Ajda Pekkan 72 yaşında ki Hintli bir kadının anne olduğu haberini alınca yıllardır çocuk hasretini gidermek için kendisinin de bu yola başvuracağını bildirmesi üzerine. Hastaneler ünlü popçunun peşine düştü ve birbirleriyle yarışmaya başladılar. Güzel popçu 2015 yılında “Kulisler de büyümesini istemedim” diyerek neden bugüne kadar çocuk sahibi olmadığını dile getirmişti. 72 yaşındaki Daljinder Kaur’un tüp bebek tekniğiyle anne olduğu haberinin sonrasında Ajda Pekkan konuyla ilgili araştırmalara başladı. 71 yaşındaki sanatçı, kendisinin de anne olup olamayacağını öğrenmek amacıyla güvendiği bazı hekimlerle görüştü. Pekkan’ın Hindistan ve Amerika’daki uzmanlarla da görüşme sağlayacağı öğrenildi.

GÜLŞEN'İN OĞLU ETKİLEDİ

Ajda Pekkan, Ocak ayında ilk bebeğini dünyaya getiren meslektaşı Gülşen ile eşi Ozan Çolakoğlu’nu geçen haftalarda evlerine ziyarete gitti. Ünlü ikilinin minik bebekleri Azur Benan’la geçirdiği anlar, ünlü sanatçının çocuk özlemini tekrar gün yüzüne gelmesine sebep oldu v e bu ziyaretin sonrasında okuduğu bir haber de Pekkan için umut ışığı oldu.

TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRİYOR

Ajda Pekkan’ın haberinin medya da yayılması üzerine hastaneler ve doktorlar tarafından mesaj yağmuruna tutulmuştu. Tüp bebek tedavisi için kendilerine başvurabileceğiyle ilgili mesajlar karşısında epey mutlu olan ünlü sanatçının, şu anlık daha dikkatli davranacağı ve gelen teklifleri değerlendikten sonra karar vereceğini söylendi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu