Tren İstasyonunda Bomba Paniği

Kopenhag'da tren istasyonunda bomba paniği yaşandı.

Tren İstasyonunda Bomba Paniği
Tren İstasyonunda Bomba Paniği Harun Gürcan

Danimarka'nın başkenti olan Kopenhag merkez tren istasyonu 'şüpheli durum' sebebiyle polis tarafında boşaltıldı ve güvenlik şeridi altına alındı.

POLİSTEN HER HANGİ BİR AÇIKLAMA YAPILMADI

Akşam trafiğinin en yoğun olduğu saatler de merkez tren istasyonunun boşaltılmasıyla ilgili Kopenhag polisi tarafından yapılan açıklamada "İstasyon boşaltılmış ve 'şüpheli durum' üzerine istasyonda arama çalışmaları başlatılmıştır" diye açıklama yapıldı. Polis tarafından yapılan açıklamada 'şüpheli durum' un ne olduğu hakkında bir ifadede bulunulmazken, olay yerinde bulunan görgü tanıkları tarafından bomba korunma kıyafetli iki polisin bomba arama köpekleri ile berbaer istasyonun geliş salonuna giriş yaptığını belirttiler.

YÜZLERCE İNSAN MAĞDUR

Danimarka'nın başkenti olan Kopenhag merkez tren istasyonu 'şüpheli durum' ihbarı sebebiyle polis bölgeyi güvenlik altına aldı. Aynı zaman da iki polis ve bomba arama köpeğiyle beraber istasyon da bomba araması yaptı. Bu süre boyunca istasyona tren giriş çıkışına izin verilmediği gibi yolcu giriş çıkışına da izin verilmedi. Meydana gelen olay sebebiyle istasyonun önünde yüzlerce yolcu bagajları ile birlikte tren istasyonunun tekrar faaliyete geçmesini bekliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu