Kaçakçılıkta Son Nokta!

Fransa polisi araçta arama yaptığı sırada şoke edecek bir olayla karşılaştı.

Kaçakçılıkta Son Nokta!
Kaçakçılıkta Son Nokta! Harun Gürcan

Fransız polisi sınır bölgesinde bir aracı arama yapmak için durdurduğu sırada şaşkına çevirecek bir görüntüyle karşılaştı. Kamyonetin motor kısmında saklanmış genç bir kadın buldu. Araç sürücüsü tarafından kadının İngiltere’ye sokmaya çalıştığı ortaya çıktı.

"KADIN İTİNAYLA SAKLANMIŞ."

Bugüne kadar insan kaçakçılığı yapmak amacıyla pek çok farklı yöntem denendi. Bavulun içine insan sokup taşımaya bile çalışıldı. Fakat bu sefer Fransa’da sınır bölgesinde görev yapan polislerin arama yaptığı bir kamyonetin motor bölümüne gizleniş genç bir kadın bulundu.

Kamyonetin yedek lastiğinin olması gereken yerde saklanan genç kadının İngiltere’ye kadar aracın yedek lastik bölümün de seyahat etmesi planlanmıştı.  Fransız polisin aracı aradığı sırada “normalde  yedek lastik olması gereken yerde tahmin edilmedik bir görüntü vardı. Metal bir levha yerleşirilmişti. Bir baktık ki o bölgeye bir kadın itinayla saklanmış.” dedi.

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada durumun oldukça tehlikeli olduğunu kadının bulunduğu motor bölümünde yanması ya da boğularak ölmesinin büyük bir olasılık olduğunu söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu