Survivor'a Veda Edecek İsim Belli Oldu

Survivor 2017'de bu hafta adaya kimin veda ettiği merak konusu haline gelmişti. 7 Martta yayınlanan ada konseyinde her şey belli oldu.

Survivor'a Veda Edecek İsim Belli Oldu
Survivor'a Veda Edecek İsim Belli Oldu Harun Gürcan

Survivor 2017'nin bu sezonun da her iki takımda birbirinden güçlü. Fakat ünlüler takımında ki gruplaşma nedeniyle son hafta ünlüler takımı için kötü bir hafta oldu. Art arda ödül oyunu ve dokunulmazlık oyunun kaybedilmesi ünlüler tarafında moralleri oldukça bozmuş gibi gösteriyor. Aynı zaman da bu haftanın eleme potasına giren dört ismin de ünlüler takımından olması takımı daha çok sıkıntıya sokmuş durumda.

ADA KONSEYİNDE İLK YAŞANMIŞTI

Survivor 2017'nin son ada konseyinden ilginç bir oaly yaşanmıştı. Ünlüler takımının güçlü oyuncularından olan Tarık Mengüç ve Çılgın Sedat gönüllü olarak eleme adayı olmak istemişlerdi. Sabriye'nin üst üstte eleme adayı olarak ada konseyinde adının çıkması da dikkatleri üzerine çekmesine sebep oldu. 

ELENEN ÜNLÜ KİM OLDU?

Sabriye Şengül, Adem Kılıçcı, Tarık Mengüç ve Çılgın Sedat'ın eleme adayı olduğu Survivor 2017'nin son haftasında en az SMS oyunu alan Tarık Mengüç Survivor 2017'nin bu haftaki elenen yarışmacısı oldu.

MENGÜÇ "BELKİ DE BU ZAMANA KADAR KALMAM MUCİZEYDİ"

Elendiğini öğrendikden sonra gözyaşlarına hakim olamayan Mengüç şu şekilde konuştu: "Belki de bu zamana kadar kalmam mucizeydi. Benim yaşıtlarım bir tek Fatih var. Diğerleri benden küçük. Oğlumun hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Oğlum bugün mesajında, "sen oradan ayrıldığında senin başaramayacağını ben başaracağım" dedi. Bana bu fırsatı verdiğiniz için tşekkür ediyorum. Hata yaptıysam kendi takımından ve karşı takımdan özür diliyorum. "Güç demek Tarık Mengüç demek" ama bugün gücüm bitti. Burası çok zor, yapabildiğim kadar yaptım."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu