Diva Bu Sözlerden Sonra Çok Kızacak

Soyman-Faik Öztürk çifti, katıldıkları bir düğün salonu açılışında Bülent Ersoy'u hedef aldı.

Diva Bu Sözlerden Sonra Çok Kızacak
Diva Bu Sözlerden Sonra Çok Kızacak Harun Gürcan

Magazin medyasının çok konuşulan çifti Safiye Soyman ve Faik Öztürk, geçtiğimiz gün Başakşehir’de yeni açılacak olan düğün salonunun açılış yemeğine katıldı. Açılışta sembolik olarak gelinlik ve damatlık giydi. Ünlü çift açılışa gelin arabasıyla geldi. Ayrıca çift hem pasta kesti hem de şarkı söyleyerek gelenleri eğlendirdi. Açılışta Soyman ve Öztürk’ten ikilisinin ardından sahneyi Pınar Dilşeker aldı.

“PROTOKOL ONUNLA YAN YANA OLMAK İSTEMEZ”

Programdan önce basın mensuplarına röportaj veren Safiye Soyman ve Faik Öztürk, geçtiğimiz haftalarda aralarında bir tartışma olan Bülent Ersoy’u hedef alarak çok sert açıklamalarda bulundular. Öztürk, Ersoy için; “Onun yaşantı şekli bizim toplumumuza uymuyor. Şu an burada bir protokol bulunuyor. Kendisiyle bir devlet büyüğü, protokol içerisinde yan yana olmak istemezken bizimle sarılarak yürüyorlar” dedi. Öztürk’ün sözlerine destek olan Safiye Soyman da “Canı sıkıldıkça birilerine dadanıyor. Psikolojisi bozuk herhalde. Herkese sataşıyor. Canı sıkıldığı için kime sataşsam diye düşünüyor” dedi. Soyman sözlerini şöyle tamamladı: “Sataşmaya devam ederse hukuki işlemleri başlatacağım. Bir daha konuşursa kendisini savcılıkta bulur.”

ERSOY NE DEMİŞTİ?

Bülent Ersoy, Safiye Soyman ile bereaber televizyonda bir gezi programı sunacağı hakkında ki haberleri yalanlamış ve “Haberlerde benim için ve Safiye Soyman için “ikili” yazılıyor. Bu abesle iştigal! Zira; ben bir lokomotifim, vagonlar sadece benim arkamdan gelirler ve ancak kadrolarımı oluşturabilirler!” demişti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu