Ulusal Duruş Onur Ödülü Beren Saat'e

Ulusal Onur Duruş Ödülü almaya hak kazanan güzel oyuncu Beren Saat, "Hazmetmesi çok zor bir yıl geçirdiğim ama sonucu güzel oldu. İyi ki Atatürk çocuğuyum" dedi

Ulusal Duruş Onur Ödülü Beren Saat'e
Ulusal Duruş Onur Ödülü Beren Saat'e Harun Gürcan

11 üniversitede Ulusal Dayanışma Platformu tarafından gençlerle anket yapıldı. Yapılan anket sonucunda belirlenen 27 isme, "Ulusal Duruş Onur Ödülleri’ verildi. Güzel oyuncu Beren Saat'de ödül alanlar arasında yerini aldı.

“İYİ Kİ ATATÜRK ÇOCUĞUYUM”

Beren Saat, ödülünü almak için sahneye geldi  ve ödülünü aldıktan hemen sonrasında adına çıkarılan yeni bir mevzu daha olduğunu 'vatan haini’ olarak ilan edildiğini ve hazmetmesi zor bir yıl geçirdiğini söyledi. Beren Saat, şu şekilde konuştu; “Çok yeni bir konu daha çıktı benim için… Vatan hainliğinden ‘Ulusal Duruş haysiyet Ödülü’ne varan bu bir yıllık süreç; birazcık hazmetmesi zor ama sonucu güzel bir süre dilimi oldu. İyi ki Atatürk çocuğuyum, tüm bunları yaşıyorum…” Beren Saat’in bu sözleri salonda uzun süre alkış aldı.

ŞEHİTLERE EDECEĞİNİZ DUA BANA EDECEĞİNİZ KÜFÜRDEN DAHA ÇOK İŞE YARAR!

Beren Saat, geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabında insan haklarıyla alakalı kaleme aldığı bir metin sebebiyle takipçilerinin tepkisini üzerine çekmiş ve hakaretlere uğramıştı. Saat, şehitler ve terör vakaları hakkkında da duyarsız olmakla kabahatlanıyordu. Ancak güzel oyuncu bu iddialara sert karşılık vermiş ve “Şehitler için edeceğiniz bir dua bana edeceğiniz küfürden daha çok işe yarar” diye konuşmuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu