Evleneceksen Gel Gürkan'dan Güzel'e Yüzük Jesti

Show Tv ekranlarında seyircisiyle buluşan Evleneceksen Gel'de Gürkan Güzel'e söz yüzüğü verdi. Güzel'in cevabı ne oldu? Detaylar haberimizde.

Evleneceksen Gel Gürkan'dan Güzel'e Yüzük Jesti
Evleneceksen Gel Gürkan'dan Güzel'e Yüzük Jesti Harun Gürcan

Hafta içi hergün Show Tv ekranlarında seyircisiyle buluşan Evleneceksen Gel programında 7 Martta inanamayacağınız olaylar yaşandı. Uğur Arslan ve Seda Sayan'ın sunduğu programda gelin adayı Güzel'e damat adayı talibi Gürkan'dan büyük jest geldi. Gürkan Güzel'e söz yüzüğü alarak programa geldi. Yüzüğü gören Güzel yüzüğü görünce çok şaşırdı. Ancak Güzel'in cevabı pek iç acıcı değildi.

 GÜZEL GÜRKAN'IN SÖZ YÜZÜĞÜNÜ KABUL ETMEDİ

Evleneceksen gel'in bugün ekranlara gelerek izleyicisiyle buluşan 7 mart son bölümde Gürkan Güzel'e harika bir sürpriz yaptı. Gürkan yapım ekibinden özel odayı hazırlamasını istedi ve romantik bir ortam oluşturdu. Gürkan Güzel için aldığı söz yüzüğünü Güzel'e verdi. Güzel bu jesti görünce gözlerine inanamadı. Gürkan'a yüzüğü ne için aldığı hakkında soru sorunca özel adada soğuk anlar yaşandı. Gürkan moralini hiç bozmayarak söz için diye cevap verdi. Ancak bu cevap Güzel için yeterli değildi ve bunun üzerine Gürkan'ın karşısından kalkarak locadaki yerine döndü. Stüdyoda ki hiç kimsenin ne olduğu hakkında bir fikri yoktu. Seda Sayan ise Güzel'e neden yüzüğü kabul etmediğin diye bir soru yöneltti. Güzel'in cevabı ise "ben bu saatten sonra ancak nişan yüzüğü kabul ederim" şeklindeydi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu