Kısmetse Olur'da Ortalık Karıştı

Kısmetse Olur’un bir dargın bir barışık çifti Akın ve Tuğçe arasında çıkan tartışma herkesi şok etti.

Kısmetse Olur'da Ortalık Karıştı
Kısmetse Olur'da Ortalık Karıştı Harun Gürcan

Kısmetse Olur’un programının aralarında ki duygu değişimleriyle tanınan çifti Akın ve Tuğçe arasında yine bir tartışma çıktı. İkilinin arasında çıkan tartışma herkesi şoke etti. Geçtiğimiz günlerde gereksiz  yere bir büyük kavgalar eden ve aralarında sık sık tartışma çıkan çiftin kavga sebebi ortaya çıktı.

İHANET İDDİASI

Akın ve Tuğçe çiftinin arasında çıkan tartışmaların aslında gereksiz sebeplerden olmadığı ortaya çıktı. İkilinin arasındaa ki asıl kavga nedeninin ihanet iddiası olduğu ortaya çıktı. Gelin adaylarından Tuğçe’nin kamera arkasında telefonla ev dışından başka biriyle konuştuğunu duduğunu iddia eden ve Akın’a söyleyen Gözde, Tuğçe’nin götüştüğü kişinin eski nişanlısı Arca olabileceğini söyledi. Gözde’nin söylediklerinin üzerine ve Akın’ın ve Tuğçe arasında ki tartışma iyice büyüdü.

TUĞÇE SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Akın, Tuğçe’nin halen daha eski nişanlısı Arca ile görüştüğünü hatta bunu kanıtlamak için önceki günlerde Arca’yı arayıp bu konuyu sorduğunu ifade etti. Akın’ın bu ifadeleri üzerine evdeki herkesin ağzı açık kaldı. Seda Akgül, bu suçlmanın çok önemli bir konu olduğunu ifade ederek Akın’a bu iddialarını kanıtlaması gerektiğini söyledi. Hakkındaki iddialara belginlik getirmeye çalışan Tuğçe ise kendisini ifade edememesi sinir krizi geçirmesine sebep oldu. Sakinliğini koruyamayan Tuğçe, Akın’ın bu iddialarla onu bu duruma düşürmesinden dolayı artık bu birlikteliğin bittiğini söylemiş oldu. 


Akıllara takılan soru Tuğçe gerçekten Arca ile görüştü mü? Akın ve Tuğçe arasında oluşan bu tartışma son bulacak mi?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu