Galaxy Note 8'de Detaylar Açıklandı

Galaxy Note 7 serisi ile ilgili sıkıntı Samsung, Galaxy Note 8 için çalışmalarına devam ediyor.

Galaxy Note 8'de Detaylar   Açıklandı
Galaxy Note 8'de Detaylar   Açıklandı Harun Gürcan

Önümüzde ki günlerde amiral gemileri olarak adlandırılan Samsung Galaxy S8 ve S9 Plus modellerini tanıtıma sürecek olan Samsung'un Galaxy S8 ve S9 Plus modellerinden çıkacağıyla ilgili bilgi verdiği Galaxy Note 8 ile ilgili bazı detaylar açıklanmaya başlandı. Galaxy Note 8'in kod adı ve muhtemel model numarası samsung firması tarafından açıklandı.

KOD ADI "GREAT"

Galaxy Note 8'e "Great" kod adı verileceği belirtiliyor. Geçtiğimiz yıl Note 7 serisinin çıkartan ve sorun yaşayan Samsung. Yaşadığı bu talihsizliği tekrarlamak istemediğini belirterek morali ve beklentiyi yüksek tutmak için "Great' yani "harika" kod adını tercih ettiği söylentiler arasında. SamMobile'a göre de "Note 7 mevcut sorunları yaşamasaydı mükemmel bir cihaz olurdu." görüşüne dikkat çekiliyor.

MODEL NUMARASI BELİRLENDİ

Açıklanan raporda aynı zamanda, Note 8'in model numarasının belirlendiği ve Samsung Note 8'in model numarasının SM-N950F olacağı hakkında ki söylentiler doğruluğunu koruyor. Note 8'in model numarasının uluslararası sürüm için geçerli olacağıda söyleniyor. Bu sebeple, diğer ülkeler için belirlenen model numaralarının farklı olabileceği de gündemde olan diğer bir konu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu