Lezbiyen Kızına Tecavüz Etti

54 yaşında ki baba kızının lezbiyen olduğunu paylaşması üzerineerkeklerle cinsel ilişkiyi göstermek bahanesiyle tecavüz etti

Lezbiyen Kızına Tecavüz Etti
Lezbiyen Kızına Tecavüz Etti Harun Gürcan

İngiltere'de bir adam, kızının kendisine lezbiyen olduğunu söyledikten sonra "erkeklerle cinsel ilişkinin daha iyi olduğu"nu kanıtlama gerekçesiyle tecavüz etti.

Olay İngiltere'nin Warwick şehrinde yaşandı. Kızına  tecavüz eden 54 yaşındaki babanın kimliği, kızını korumak amacıyla gizli tutuluyor.

"ONUN ANLATTIKLARINI DİNLEMEK YÜREK BURKUCUYDU"

The Independent gazetesinde yayınlanan habere göre, yargıç, kararı açıklarken şu şekilde konuştu"16 yaşındaki bir kız çocuğu olarak eşcinsel olduğunun ve o yaşta birçok kişinin başına geldiği gibi, kimliğiyle sorun yaşadığının farkına vardı, size söylemeye karar verdi. Sizse gerçek ve kontrolsüz bir öfke sergilediniz, ona erkeklerle cinsel ilişkinin niçin daha iyi olacağını göstermek için tecavüz etmeye karar verdiniz. Onun anlattıklarını dinlemek yürek burkucuydu. İşlediğiniz suç, bir lezbiyen olarak kızınıza karşı nefret ortaya koyuyor." diyerek cani adama olan öfkesini de ifade etti.

TACİZCİ BABAYA 21 YIL HAPİS

Davanın devam ettiği süre boyunca iki tane daha kız çocuğu olduğu  ve diğer iki kız çocuğunu da geçmiş yıllarda tacizde bulundu açığa çıktı. Bunun üzerine 54 yaşındaki baba 21 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu