Zuhal Topal, Serkan ve Öznur Arasında Yaşananlar

Zuhal Topal'da Öznur geçtiğimiz hafta Serkan'a talip olarak gelmişti. Zuhal Topal'ın bugün ki bölümün de neler yaşandı? Detaylar haberimizde.

Zuhal Topal, Serkan ve Öznur Arasında Yaşananlar
Zuhal Topal, Serkan ve Öznur Arasında Yaşananlar Harun Gürcan

Zuhal Topal'da geçen hafta bir kriz yaşanmıştı. Hanife programdan ayrıldığını bildirmişti ve izdivaç programına tekrar dönmek istemediğini bildirmişti. Serkan'la bir izdivaç yaşayan Hanife2nin programdan ayrılması üzerine Zuhal Topal'ın yeni Hanifesi güzel ve sempatik gelin adayı Öznur Serkan'a talip olarak geldi. Öznur'un tavırlarından etkilenen Serkan locanın yorumlarına çok izin vermeden Öznur'u çaya çıkartmıştı. Öznur bir sonra ki programda Serkan'ı etkilemek için elinde geleni yaptı. Ancak hafta sonu Serkan'ın onu aramadığından yakınmıştı. İkilinin arasında program boyunca eğlenceli bir diyalog geçti Öznur Serkan'ı ikna etmek için ona yemek bile yapacağını söyledi. Zuhal Topal'ın bugün ki bölümün de ise Öznur'dan şok bir açıklama geldi.

ÖZNUR SERKAN'DAN VAZ MI GEÇTİ?

Hafta içi her gün Fox Tv ekranlarında seyircisiyle buluşan zuhal Topal'a izdivaç programında bugün yayınlanan bölümün de Serkan 8 Mart dünya kadınlar günüyle alakalı anlamlı bir konuşma yaptı. Aynı zaman da Öznur'la neden anlaşamadıklarını şu şekilde ifade etti ; Serkan, “Konuştuk ve soğudun. Kahvaltı yaparken ilgisiz olduğumu söylüyorsun bunların hepsi yalan.” Serkan için "Serkan'ı alıp gideceğim, olumsuz bir cevap vermesini istemiyorum. Vereceği olumsuz cevapları kesinlikle kabul etmiyorum." gibi cümleler kullanan Öznur'un bu program da artık Serkan'dan soğuduğunu söylemesi üzerine locadan büyük tepki aldı. Zuhal Topal yeni Hanife'sini buldu mu soruları Öznur ilk geldiği günden beri akıllar da soru işareti olarak kalmıştı. 

Yollarını ayıran Serkan ve Öznur arasında neler yaşanacağını önümüzde ki programlar da göreceğiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu