Esra Erol'da Bahar ve Mehmet Arasında Neler Yaşandı?

Geçtiğimiz haftalar da programdan ayrıldığını bildiren Mehmet ve gelin adayı Bahar barışıyor mu?

Esra Erol'da Bahar ve Mehmet Arasında Neler Yaşandı?
Esra Erol'da Bahar ve Mehmet Arasında Neler Yaşandı? Harun Gürcan

Atv ekranların da hafta içi her gün ekranlara gelen ve beğeniyle izlenen Esra Erol'un sunduğu izdivaç programında şaşırtan gelişmeler meydana gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalar da damat adayı Mehmet programdan ayrılmıştı ve Zuhal Topal'ın programının yapım ekibinden birinin kendisini arayarak programa gelmesini istediği hakkında çarpıcı açıklamalar yapmıştı. Sosyal medya üzerinden açtığı canlı yayınla gündeme gelen Mehmet'in açıklamaları hızla yayılmıştı. Olayların ardından Mehmet'in Bahar'la barışıp barışmayacağı konusu gündeme geldi.

İKİLİ ŞANLIURFA'YA GİTMİŞLERDİ

Mehmet ve Bahar birlikte Şanlıurfa’ya gitmişlerdi. Şanlıurfa'da ikili deve turu yapmışlardı. Bahar ve Mehmet uzun zaman birliktelik yaşadılar hatta nişan ve evlilik ile ilgili ciddi adımlar atmak üzereyken ayrılık kararı almışlardı. Bahar ve Mehmet’in ayrılık kararı herkesi üzmüştü.

MEHMET'TEN ESRA EROL VE BAHAR'A ÇİÇEK

Esra Erol'un bugün yayınlanan bölümün de 8 Mart dünya kadınlar günü nedeniyle Mehmet'ten Esra Erol ve Bahar'a büyük bir jest geldi. Eski damat adayı Esra Erol ve Bahar'a bir çiçek ve beraberinde bir not gönderdi. Mehmet'in Bahar'a gönderdiği notta "Sosyete güzeli kadınlar günün kutlu olsun. Hep boynunu dik tut. Hep mutlu ol. Gülmek sana çok yakışıyor.” yazıyordu. Bu çiçek ve not akıllara şu soruyu getirdi. Mehmet programa tekrar dönecek mi? Bahar ve Mehmet tekrar barışacak mı? Bu  iki sorunun cevabını hep beraber öğreneceğiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu