Zuhal Topal'ın Eski Gelini Hanife'den Mesaj Var!

Zuhal Topal programında Serkan ile yaşadığı aşk ile gündemi meşgul eden Hanife baba evinden damat adayına mesaj yolladı.

Zuhal Topal'ın Eski Gelini Hanife'den Mesaj Var!
Zuhal Topal'ın Eski Gelini Hanife'den Mesaj Var! Harun Gürcan

Televizyon ekranlarında en fazla tartışmalara sebep olan programlar arasında evlilik programları yer almakta. Bu yaşanan çeşitli skandallar ve Türk gelenek ve örflerine ahenk sağlamayan bazı durumların yaşanmasının sonrasında evlilik programları ile ilgili çeşitli eleştiriler sıklıkla gündeme yârini almaya başlamıştı. Son olarak evlilik programlarının hükümet kanalı tarafından da inceleme altına alındığı açıklandı.

Evlilik programlarında meydana gelen skandal dolu olayların yarısından çoğunun kurmaca olduğu ve kendilerine eş arama bahanesiyle programa katılan adayların pek çoğunun maaş alarak oyunculuklarını sergiledikleri iddiası ortaya atılmıştı. Hükümet tarafından mecliste bu hususta bir alt komisyon kurulmuş ve sonrasında programların akıbetini saptamak için yeni bir düzenlemenin yapılması konusunda karar alınmıştı. Mecliste incelemelerin hala devam ettiği öğrenildi.

HANİFE’DEN SERKAN’A MESAJ VAR

Zuhal Topal'ın sunumu ile Fox Tv aracılığıyla ekranlara gelen evlilik programında eski gelin adaylarından olan kapalı gelin adayı Hanife başından geçen aşklar ile son derece gündeme gelmeyi başarmıştı. Bunun sonrasında izleyiciler tarafından yaşantısıyla görüşlerinin birbirine uymadığı sebebi ile çeşitli tepkiler almıştı. Aldığı tepkiler nedeniyle programı bıraktığını bildirerek İzmir'e ailesinin yanına net olarak dönüş yaptığını açıklamıştı. Bunun sonrasında damat adayı Serkan ile arasında geçen aşk ve ayrılık konuşulurken sosyal medya hesabı aracılığıyla araba kullanırken çekilmiş görüntülerini paylaştı. Paylaştığı video da şarkı dinleyen eski gelin adayı 'İstemem artık dönme geriye' sözleri ile beraber eski sevgilisi olan ve aralarında bir çok olay geçerek medya da uzun süre yer alan damat adayı Serkan'a bir anlamda mesaj göndermesi ile dikkat çekti. Hanife’nin paylaştığı bu görüntüler sosyal medya da uzun süre yer alacak ve çok konuşulacak gibi görünüyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu