Müge Anlı'da 24 Yıllık Cinayetle İlgili Şok Gelişme!

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı bir olayı daha aydınlatma yolunda adım adım ilerliyor.

Müge Anlı'da 24 Yıllık Cinayetle İlgili Şok Gelişme!
Müge Anlı'da 24 Yıllık Cinayetle İlgili Şok Gelişme! Harun Gürcan

Geçten hafta Müge Anlı ile Tatlı Sert programına ilginç bir olayla başvurdu. Ailenin iddiası şu şekildeydi, 1993 yılında kendi kızlarının bir cinayete kurban gittiğini sanarak kızlarının cenazesi diye bir cenazeyi teslim aldıklarını ve ardından cenazeyi defnettiklerini yalnız olaydan kısa bir müddet sonra kendi kızlarını İstanbul’da bulduklarını paylaşmıştı. Programda o kişinin ailesinin bulunmasını, en azından yaralarının kabuk tutmasını istediklerini dile getiren aile hakkında bugün programa enteresan bir telefon geldi.

“FOTOĞRAFA Kİ KİŞİ BENİM BALDIZIM”

Müge Anlı’ya gelen olay yeri fotoğrafları kapsamında ekibine hazırlattığı robot resmi aşağı yukarı 3 gündür ekranlar da izleyicileriyle paylaşmaktaydı. Bu fotoğraf hakkında bugün Müge Anlı’nın programına bağlanan Amasya’nın Taşova İlçesi Yeşilyurt Muhtarı Kamil Temiz, fotoğraftaki kişinin kendi baldızı olabileceğini düşündüğünü söyledi. Avusturya’ya götürme bahanesiyle aileden alınan Kibar Gürkan’ın Avusturya’ya giriş çıkışıyla alakalı her hangi bir belge bulunmamakta.

“SAHTE MEKTUPLA DAVA KAPATILDI”

Bundan tam 24 yıl önce yani 1993 yılında baldızı olan Kibar Gürkan’ın eşinin ailesi tarafından alındığını ve ortadan kaybolduğunu iddiası ile programa bağlanan Kamil Temiz, olay ile ilgili çeşitli tahkikatların yapıldığını yalnız ortaya çıkan sahte bir mektup sebebiyle davanın kapatıldığını savundu. Yeşilyurt Muhtarı Kamil Temiz, yayın ekibe baldızı Kibar Gürkan’ın fotoğrafını yolladı. Robot resim ile Kibar Gürkan’ın benzerliği ortaya konulmuş oldu.  Olay hakkında önümüzdeki günlerde savcılığın harekete geçmesi ve DNA testi yapılması bekleniyor. Ancak hatırlatmakta yarar var ki, hukuk sistemimize göre 1993 yılında işlenen bu cinayet hakkında açılacak herhangi bir tahkîkat zaman aşımı sebebiyle ne yazık ki cezasız kalacak.

KİBAR GÜRKAN 2 YAŞINDA ÇOCUK SAHİBİYDİ

Annesi trafik kazasında hayatını kaybeden Kibar Gürkan’ın kendi akrabaları tarafından kocasıyla tekrar barıştırılacak diyerek götürüldükten sonra öldürüldüğü düşünülüyor. Aynı zaman da Kibar Gürkan’ın öldürülmeden önce iki yaşında bir erkek çocuk sahibi olduğu öğrenildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu