Kısmetse Olur Evinde Neler Oluyor?

Kanal D'nin severek izlenen Kısmetse Olur Evinde tartışmalar eksik olmuyor.

Kısmetse Olur Evinde Neler Oluyor?
Kısmetse Olur Evinde Neler Oluyor? Harun Gürcan

Kanal D ekranların da yayınlanan Kısmetse Olur evinde ayrılık rüzgarları esmeye devam ediyor. Akın ve Tuğçe aralarında ki tartışmalar bitmek bilmiyor. İkilinin arasında çıkan kavgaların sürekli yaşanmasından dolayı bir güven sorununun ortaya çıkmasıyla ayrılık kararı alıyorlar. Tuğçe, artık Akın'a güvenmediğini ifade ediyor. Öbür yandan da Adnan ve Didem arasındaki buzlar hala erimemiş durumda yalnız gün sonunda ikiliyi bekleyen sürpriz, ikilinin arasında ki olayların akışını da değiştiriyor!

KISMETSE OLUR'UN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Kısmetse Olur’un dün izleyicisiyle buluşan bölümünde gerginlikler eksik olmadı. Bir önceki gün aralarında büyük bir tartışma geçen Akın ve Tuğçe bugün ekranlara gelen yeni bölümünde barışma sinyalleri veriyor. Akın, Tuğçe'nin hala eski nişanlısı Arca ile gizli gizli görüştüğünü iddia ettiği için neredeyse kıyamet kopmuştu. Hakkında yapılan ağır suçlamalar sonucunda Tuğçe kendini ifade etmekte zorlandığı için göz yaşları içinde kaldı. Tuğçe aynı zaman da Akın’dan ayrılacağını söylemişti. Tuğçe’nin söyledikleri üzerine Akın’da göz yaşlarına boğulmuştu.

ADNAN VE DİDEM CEPHESİNDE KRİZ!

Öte yandan son günlerde aralarından su sızmayan evin gözde çifti Adnan ve Didem arasında hiç kimsenin beklemediği bir tartışma meydana geldi. İkilinin arasında ki sebebini kimse bilmezken, çiftin arasında geçen sert diyaloglar evdeki diğer adayların da gerilmesine sebep oluyor. Hem damatlar evinde hem de kırmızı odada tartışmalarına devam eden çift, birbirlerine tehditkâr sözler kullandı. Adnan, Didem'le arasında geçen problemi anlatırken, "Hatta öyle bir noktaya geldik ki Didem'e göre şuan yüzük atmamız gerekiyor" diyerek işin ciddiyetinin altını çizdi!

ONUR VE KEMAL KAVGASI!

Kısmetse olur evinin yakışıklı damat adayları Onur ve Kemal arasında tekrar bir tartışma çıktı. İki damat adayı da daha önce araların da geçen tartışmaları uzatmamalarına rağmen bir türlü araları düzelmek bilmiyor. Bugün çıkan tartışma yine tansiyonun yükselmesine sebep oluyor. Onur’un tartışma sırasında Kemal'e karşı kullandığı bir cümle dikkat çekti "Ben beş aydır buradayım kimseyi harcamadım ama adam nasıl harcanır çok iyi bilirim." Onur’un bu cümlesi aslında tartışmanın fitilini ateşleyen asıl sebep oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu