Gülben Ergen Kadınlar Günü'nde Deniz Seki’yi Ziyaret Ederek Mutlu Etti

Şarkıcı Gülben Ergen, Uyuşturucu kullanmak ve satmaktan hapis cezasına çarptırıldıktan sonra hakkında yakalama kararı çıkarılan ve Bakırköy Kadın Cezaevi'nde hükümlü bulunan şarkıcı Deniz Seki'yi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle ziyaret etti.

Gülben Ergen Kadınlar Günü'nde Deniz Seki’yi Ziyaret Ederek Mutlu Etti
Gülben Ergen Kadınlar Günü'nde Deniz Seki’yi Ziyaret Ederek Mutlu Etti Celalettin Yünel

Şarkıcı Gülben Ergen, Uyuşturucu kullanmak ve satmaktan hapis cezasına çarptırıldıktan sonra hakkında yakalama kararı çıkarılan  ve Bakırköy Kadın Cezaevi'nde hükümlü bulunan şarkıcı Deniz Seki'yi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle ziyaret etti.

 

SEKİ 2017’NİN SON AYLARINDA HAPİSHANEDEN ÇIKACAK

 

3.5 yıl daha hapis yatacak olan Seki, cezasının son 1 yılında denetimli serbestlikten yararlanabilmesinin ardından 2017'nin son aylarına doğru hapisten çıkması tahmin edilirken Seki, diğer hükümlülerin katılımıyla cezaevinde düzenlenen özel bir organizasyonda, Kadınlar Günü'nü şarkı söyleyerek kutladı.

 

Gülben Ergen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında 'uyuşturucu madde bulundurma ve başkalarına temin etme' suçlarından hükümlü Deniz Seki'yi Bakırköy Kadın Cezaevi'nde ziyaret etti.

 

ÇOK MUTLU OLACAK

 

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle  cezaevine giderek Seki’yi ziyaret eden Ergen, "Deniz Seki'yi hep ziyaret ediyordum ancak hep camın arkasından görüyordum. Bu kez ilk defa içeri girip sarılabileceğim. Hep camın arkasından telefonla konuşuyorduk. Ama şimdi çok mutlu olacak" dedi.

 

ŞARKILAR SÖYLEYEREK KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADILAR

 

Yaklaşık 2 saat  Gülben Ergen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında 'uyuşturucu madde bulundurma ve başkalarına temin etme' suçlarından hükümlü Deniz Seki'yi ziyaretinin ardından gazetecilere açıklama yaparak, "Hepinize çok selamları var. Görüşmemiz çok sıcak geçti. Ona da bir şarkı söylettik. Çok güzel bir gün oldu. Hayatımda hiç böyle bir şey yaşamadım. Çok kalabalıklardı. Hem sohbet ettik hem şarkı söyledik. Haziran bir an önce gelsin”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu