Güzin Abla’ya Yazan Okuyucunun İtirafı Herkesi Şok Etti

Okuyucularının sorunlarını köşesine taşıyarak sorunlarına cevap bulan Güzin Abla’ya geçtiğimiz günlerde okuyucusu tarafından yapılan itiraf okuyanları şaşırttı.

Güzin Abla’ya Yazan Okuyucunun İtirafı Herkesi Şok Etti
Güzin Abla’ya Yazan Okuyucunun İtirafı Herkesi Şok Etti Celalettin Yünel

 

Okuyucularının sorunlarını köşesine taşıyarak sorunlarına cevap bulan Güzin Abla’ya geçtiğimiz günlerde okuyucusu tarafından yapılan itiraf okuyanları şaşırttı.

 

ESKİ SEVGİLİ İTİRAFI ŞOK ETTİ

 

8 yıldır ailemden uzak şehirlerde çalıştığını itiraf eden okuyucusu Güzin Abla’ya , “Neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum.Uzun süren ilişki mi aşkı bitiriyor abla, anlayamıyorum, bunalıyorum. İşimde de kendimi huzursuz hissediyorum. Ailem çok istiyor evlenmemi. Tabii ki her aile çocuklarının mutluluğunu görmek ister. Ben de bir ay önce bir akraba aracılığı ile bir bankacı hanımla tanıştım. Birkaç kez görüştük, yemek filan yedik. Ama onunla sohbet ederken aklıma hep eski kız arkadaşım geliyor. Akrabalarım “çok iyi ailesi var, hanımefendi, güzel kız” diyorlar. Hepsi tamam. erçekten güzel ama kalbimde biri varken başkasını düşünemiyorum.O beni unuttuysa benim de onu unutmam lazım. Ama bunu başaramıyorum. Gün içerisinde neyle uğraşırsam uğraşayım aklımdan çıkaramıyorum. Psikolojik tedavi de gördüm, yetmiyor. Gerçekten üzülüyorum. Her insan istiyor mutlu olmayı ama işte ben bunları kader kısmete bağlayamıyorum. Çünkü kendi hatalarımız bizi bu noktaya getirdi. 
Yeni görüştüğüm kişi yarın öbür gün ilgisizliğimden şikayet edebilir. Bu yüzden onun hayatıyla da oynamak istemiyorum. Doğru kararlar almak istiyorum...” diyerek herkesi şok etti.
 

BAK OĞLUM!

 

Güzin Abla ise okuyucusuna “bak ne güzel, kendi kendine mantık yürütüyorsun, doğru da düşünüyorsun sevgili oğlum” diyerek, “Ne yaşadıysan yaşamışsın, artık bitmiş. Ayrılık kararını sanırım ikiniz birlikte almışsınız. Böyle sürekli mutsuz, sürekli sızlanan, hiçbir şeyden mutluluk duymayan, senin gibi ona destek olmaya hazır bir insanla beraberken bile huzur duymayan bir genç kızın, yarın öbür gün, iş bile bulsa, hatta evlenseniz bile şikayet edecek bir şeyler bulacağından eminim. Bu bir yapı meselesi, bazı kadınları hatta bazen de erkekleri mutlu etmek mümkün değildir. O şikayet etmek için yaratılmıştır. Anladığım şu ki, sen de onun bu durumuna artık katlanamamışsın. Ayrıldıktan sonra onun olumsuz yönlerini unutmuşsun sanki.Artık gerçekten bu durumdan sıyrılman gerekiyor. Onunla mutlu olamayacağına sana garanti veririm. Bu yapıdaki bir kızla bir gün gelecek, mutlaka ayrılacaktın. Çünkü o sürekli şikayet edecekti, sen de bir gün bıkıp çekip gidecektin.” cevap verdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu