Abiye Kıyafete Göre Takı Seçimi

Abiye kıyafet secimi başlı başına zor bir işken, bir de abiye kıyafete takı seçimi işleri iyice zorlaştırabilir. Abiye kıyafete takımı seçimi hakkında ufak tüyolar vereceğiz.

Abiye Kıyafete Göre Takı Seçimi
Abiye Kıyafete Göre Takı Seçimi Hakan Satılmış

Özel günlerde tercih edilen abiyeler birçok model ve türden oluştuğu için kafa karışıklığına yol açabilir. Bunun yanı sıra abiye ile takılan takılar tamamlayıcı görevi üstlendiği için uygun olanının tercih edilmesi gerekir. Ancak bayanlar abiye modellerinin cazibesine kaptırırlar kendisini ve takı seçiminde hataya düşerler. Çoğu  bayan ise abiye ile takı kullanmaz daha doğrusu hataya düşmemek için böyle bir yola başvurur. Abiye modellerine ne uygun takılar seçilirse hata yapma şansınız ortadan tamamen kalkar. Peki abiye modellerine en uygun takılar nasıl seçilmeli, nelere dikkat edilmeli? İşte hemen hemen her bayanın merak ettiği sorunun cevabı..


 Mükemmel Abiyeler İçin Mükemmel Takılar Tercih Edin


 

 

 Taşlı takılar: Taştan vazgeçemeyenler takı modellerine göz atarken abiyenin rengini ve modelini de unutmamalı.. Mesela oldukça şatafatlı bir abiye ile iri taşlı takılar pek uygun olmaz. Kalabalığa neden olan bu kombin sizden çok kıyafetin ön plana çıkmasına ve kafa karışıklığın oluşmasına neden olur. Bu nedenle zarif abiyeler için (straplez, balık modeli gibi) taşlı takılar tercih edilmeli.

 


 Boncuklu Takılar: Rengarenk boncuklar çoğu kez bayanların boyunlarını süsler. Çocuksu ruha sahip olan bayanlar boncuktan asla vazgeçmez bunun için en özel günlerde dahi boncuklu takıları tamamlayıcı olarak kullanırlar. Ancak boncuklu takılarda irili ufaklı birçok modele sahiptir. İri renkli boncuklu bir kolye veya bileklik mini çiçek desenli bir abiye için pek uygun olur. Uzun kuyruklu parıltılı bir abiye için boncuklu takılar pek uygun olmaz. Kuyruklu abiyeler için de ince zincirli küçük mücevherlerle süslü zarif takılar uygun bir seçim olacaktır.


  Bunlar dışında farklı desenlerle şekillenmiş (şahmerdan, sonsuzluk, sarmaşık, melek gibi) takılar da abiyeye uygunluk göstermek şartıyla kullanılabilir. Bu hususta unutmamamız gereken en önemli şey abiye ile takının abes durmamasıdır. Abiye ve takının uygunluk göstermesi için birinin gösterişli diğerinin zarif olmasına dikkat edilmeli.. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu