Dolandırıcılar Yine Bir Umudu Söndürdü

Tekirdağlı Sevim Teyzenin hacca gitmek için senelerce çalışıp biriktirdiği parayı dolandırıcılar çaldı.

Dolandırıcılar Yine Bir Umudu Söndürdü
Dolandırıcılar Yine Bir Umudu Söndürdü Harun Gürcan

71 Yaşında ki Sevim Deveci yıllardır hacca gitmek için birikim yapıyordu. Sevim Teyze aynı zaman da hac için kura sırası beklemekteydi. Bu yıl hacca gitmek için hak kazandı fakat 3 sene önce biriktirdiği hac parası çalındığı için hacca gidemeyeceği için çok üzgün olduğunu söyledi.

YARDIM ETMEK AMACIYLA GELDİKLERİNİ SÖYLEMİŞLER

Bundan 3 yıl önce meydana geldiği söylenene olayda 71 yaşındaki Sevim Deveci’nin Tekirdağ Hayrabolu ilçesine bağlı olan İlyas Mahallesi’ndeki evine yadım etmek için geldiklerini iddia eden şahıslar tarafından paraları çaldığını söyleyen Sevim Deveci “Evime geldiler 3 kişi, dediler ki ‘sana yardım getirdik’ ondan sonra bana 100 lira para verdiler, sonra ellisini geri vermemi istediler, yok bende dedim. ‘Var var’ dediler, ben de duramadım bu sefer altınlarımın içinde bin 500 TL param vardı, 4 bilezik, 4 sarı lira, bir küçük altın vardı, ben de onun içinden çektim 100 lirayı, 50’sini verdim. O da bana 'git arabadaki arkadaşa ver' dedi ben anlamadım, ben parayı altınların içinden alırken benim arkamdan içeri girmiş görmüş nereye koyduğumu. Ben o 50 lirayı dışarıdaki adama verirken benim parayı almış” dedi.

3 yıl evvel meydana gelen olay ile ilgili T.D. isimli zanlının yakalandığın ve mahkemeye çıkartıldığını ancak verilen kararla serbest bırakıldığı öğrenildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu