Ivana Sert Programdan Kovuldu

Tv8'de yayınlanan işte Benim Stilim'de juri üyeliği yapan Ivana Sert'in işine son verildi.

Ivana Sert Programdan Kovuldu
Ivana Sert Programdan Kovuldu Harun Gürcan

Tv8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanmakta olan İşte Benim Stilim'de geçtiğimiz günlerde juri üyeleri arasında tansiyonlar oldukça yükseldi. Juri üyelerinden Nur Yerlitaş  ve Ivana Sert arasında büyük bir tartışma yaşandı. Hatta ikili arasında çıkan tartışmaya yapım ekibi de müdahale etti ancak ikiliyi sakinleştirmeye yetmedi. Tartışmanın bir türlü son bulmaması sebebiyle program yönetimi yayını ertelenme kararı aldı.

İVANA SERT'İN İŞİNE SON VERİLDİ

Magazin dünyası Ivana Sert Nur Yerlitaş kavgası ile çalkalandı. Nurella ve Sert ikilisi arasında yaşanan tartışmalar sonucunda yapımcı şirket tarafından olaya müdahale edildiği ve sonuç olarak Yerlitaş'ı haklı olduğu iddia edildi. Dün yayınlanması gereken çekimlerin ertelendiği ifade edilirken yapımcı şirketin Ivana Sert'in işine son vermesi sebebiyle çekimlerde bulunmadığı da söylentiler arasında.

İşte Benim Stilim programı genellikle yarışmacıların aralarında meydana gelen sert tartışmaları ve diyaloglarıyla bilinen bir program olmasına rağmen bu kez jüri üyeleri arasında tartışma yaşandı. Magazin basınına göre çekimleri devam eetmekte olan İşte Benim Stilim yeni bölümünde Ivana Sert'in yerine Hakan Ural davet edildiği yer almakta.

Tv8'in sevilen moda programı İşte Benim Stilim yeni bölümü ikili arasındaki tartışmalar nedeniyle dün gerçekleştirilememişti. Bugün çekimlerine devam edilen program artık Ivanasız olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu