Denizli'de Hastanede Patlama

Denizli'de bulunan Servergazi Devlet Hastanesinde bir patlama meydana geldi. Patlama sonucu 1 doktor 1 hemşire ve 1 hasta bakıcının yaralandığı bilgisi verildi. Yaralı doktorun durumunun ağır olduğu bildiriliyor.

Denizli'de Hastanede Patlama
Denizli'de Hastanede Patlama Harun Gürcan

Denizli'nin Merkezefendi ilçesindeki Denizli Servergazi Devlet Hastanesi'nde bir patlama meydana geldi Hastane yönetiminden yapılan açıklamaya göre patlamanın sebebi oksijen tüpünün patlaması sonucunda olduğu yönünde. Hastanenin yoğun bakım anestezi bölümünde meydana gelen patlama sonucunda hastanede büyük panik yaşanırken Anesteziyoloji Reanimasyon Uzmanı Doktor Gökhan Peker oksijen tüpünün patlaması sonucuyla ağır yaralandı. Büyük bir gürültüye sebep olan patlama sonrası yaralanan doktor Peker acil serviste tedavi altına alındı.

GÖKHAN PEKER'İN DURUMU AĞIR

Cerrahi Yoğun Bakım Servisinde tedavisini devam eden bir hastanın röntgen film çekimi için götürüldüğü esnada mobil oksijen tüpünün patlamadığı sırada anestezi uzmanı doktor Gökhan Peker ve yanında ki hemşire Ayşen Gök ve hasta bakıcı Güksen Dalkar isimli personellerin de yaralandığı hakkında bilgi verildi. Anestezi uzmanı doktor Gökhan Peker'in durumuyla ilgili doktorun durumunun ağır olduğu ve ambulans helikopterle Ankara'ya sevk edildiği öğrenildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu