Hamile Kadından Fuhuş İfadesi

Adana'da bir ormanlık alanda baygın bir şekilde bulunan kadının vermiş olduğu ifadenin ardından hamile olduğu ve fuhuş amacıyla ormanlık alana gittiği öğrenildi.

Hamile Kadından Fuhuş İfadesi
Hamile Kadından Fuhuş İfadesi Harun Gürcan

Adana'da polislerin sabahın erken saatlerinde devriye gezen polis ekiplerinin o bölgede bulunan bir ormanlık alanın kenarında baygın bir şekilde yatan bir kadının bulunması telaşlanmaya sebep oldu. Devriye görevlileri duruma müdahale edilmesinin ardından konu hakkında ifadesinin alınması için önce hastaneye sağlık kontrolüne ardından emniyete götürüldüğü açıklandı. 

BAYGIN KADININ HAMİLE OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Baygın kadın hastaneye kaldırıldı ve ardından sağlık kontolleri yapıldı. Sağlık kontrollerin de kadının hamile olduğu anlaşıldı. Sağlık durumunun iyi olduğunun anlaşılmasından hemen sonrasın da emniyete götürülen kadın emniyette vermiş olduğu ifadede durakta otobüs beklediğini ve bu sırada tanımadığı iki adamın onu kaçırdığını ve ormanlık alana götürdüklerini etmişti. Ormanlık alana götürüldükten sonra tanımadığı kişiler tarafında gasp uğradığını, direndiği içinde darp edildiğini söyleyen kadının bu ifadesi oldukça dikkat çekti. 

FUHUŞTAN KAYDI VAR

Polis ekipleri kadının ifadesinin ardından konuyla ilgili geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Yapılan incelemelerin sonrasında baygın olarak bulunan kadının daha önceden fuhuş yapmaktan dolayı poliste kaydının olduğu tespit edildi. Bu sebepten dolayı kadının ifadesinden şüphe duyan polis ekipleri kadını yeniden sorguya aldılar. Bir süre zorlanan kadın daha sonra gerçekleri anlattı. Hamile kadın aslında fuhuş yapmak için iki kişiyle anlaştığını ve bu sebeple ormanlık alana geldiklerini anlattı. Fakat fuhuş için anlaştığı adamlara hamile olduğunu  ve bu nedenle fuhuş yapamayacağını ya da sadece oral seks yapabileceğini söylemediğini ancak bunun üzerine adamlar tarafından feci şekilde darp edildiğini anlattı. Konuyla ilgili soruşturma devam ediyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu