İstanbul'da Helikopter Düştü

Helikopterin kopan parçası İstanbul'da seyir halinde olan arabanın üstüne düştü.

İstanbul'da Helikopter Düştü
İstanbul'da Helikopter Düştü Harun Gürcan

Bugün Eczacıbaşına ait bir helikopter istanbul Büyükçekmece'de, Atatürk Havalimanı'ndan sabah saat 11.00 civarında havalandı. Ancak hva şartlarının kötü olması sebebiyle bir TV kulesine çarparak E5 kara yoluna düştü ve düşen helikopterin parçası seyir halindeki bir araca çarptı. Eczacıbaşı yönetiminden yapılan bir açıklamaya göre de helikopterin tüm bakımlarının olduğu iddia edildi.

ÜST DÜZEY YÖNTİCİLERİ TAŞIYORDU

Eczacıbaşın helipkopterle ilgili açıklandı. Helikopterin üst düzey yöneticileri taşıdığını, dördü yabancı, birisi Türk ve iki pilotla berbaer toplam 7 yolcunun bulunduğu bilgisi geldi.  Eczacıbaşı yönetiminden yapılan açıklama şu şekilde;  "Eczacıbaşı Havacılık A.Ş.’ye ait olan helikopter, alınan izinlerin ardından bugün öğleden önce Bozüyük’e gitmek üzere havalanmış, ancak henüz belirlenemeyen bir nedenle saat 11.30’da Beylikdüzü’nde düşmüştür. Helikopterde Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Rusya Ülke Direktörü Salim Özen, Rusya’daki bölge satış yöneticilerimizden Aleksandr Vanin, Rus misafirleri Igor Kochergin, Luidmina Churova ve Elena Badraga ile pilotlar Alaattin Nacar ve Ahmet Bulut bulunmaktaydı. Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır. Hepimizi derinden üzen bu kazada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.”

HELİKOPTER PİLOTLARI YAŞAMINI YİTİRDİ

Helikopter kazasıyla ilgili Büyük Çekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'den de açıklama geldi; "İçerisinde 7 kişi olduğu söylendi. Şimdi size 2 kişinin ismi net verebileceğiz. 1'inci Kaptan Ali Akgün Nacar ve ikinci kaptan Ahmet Bulut hayatını kaybetti. Bunların yanında biz 3 ceset net olarak gördük” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu