Lise Korkunç Kız Kavgası

Antalya'da ki bir lisede dehşet veren kız kavgası oldu. Olayın ardından bir kız öğrencinin yüzünün aldığı durum görenleri şoke etti.

Lise Korkunç Kız Kavgası
Lise Korkunç Kız Kavgası Harun Gürcan

Antalya'da Konyaaltı ilçesinde bir  lise de eşi benzeri olmayan iki kız arkadaş arasında bir kavga yaşandı. Lisede ki iki kız öğrencinin arasında geçen kavganın ardından bir kız öğrencinin kavga ettiği kız arkadaşı tarafından ağır şekilde darp edilmesinden sonra olayın karakolda bittiği öğrenildi. bir kız öğrencinin tenefüste aşağıda tek başına oturduğu sırada okulda eğitim gören başka bir kız öğrencinin sözlü tacizine uğradı

SÖZLÜ KAVGA FİZİKSEL KAVGAYA DÖNDÜ

Aralarında kavganın geçtiği iki arkadaştan birinin ders arasında bahçe de yalnız başına oturduğunu ve başka bir öğrenci tarafından sözlü tacize uğradığı iddia ediliyor. Okul arkadaşı tarafından sözlü tacize mağrus kalan kız öğrenci bu hakaretlere daha fazla dayanmadığı için okul müdürünü yanına gitti ve durumu derhal okul müdürüne anlattı.Okul müdürü hakarete uğrayan genç kızın şikayet ettiği arkadaşını odasına çağırdı ve bir daha yapmaması adına uyardı. Müdürden uyarı aldıktan sonra direk şikayetçi olan arkadaşının yanına giderek kendisini neden şikayet ettiği sorduktan sonra iki kız arasında büyük bir tartışma meydana geldi. İkilinin arasında ki kavgayı okulda görev yapan öğretmenler tarafından kavga zor ayırıldı.

Sözlü tacize uğrayan genç kızın darp edildikten sonra yüzünde tırnak darbeleri ile ağır şekilde yaralandığı dikkatleri çekti. Kavganın hemen sonrasında hastaneye götürülen genç kız hastaneden darp raporu aldığı ve ailesiyle berbaer  bölgede bulunan polis karakoluna konuyla ilgili bir şikayette bulundukları öğrenildi. Kavganın kesin bir sebebi olmadığı ve arkadaşları tarafından durup dururken tacize uğradığını şikayet ettikten sonra aralarında fiziksel olarak bir tartışma sonrasında darp edilen genç kızın olaydan dolayı feci şekilde etkilendiği gözlerden kaçmadı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu