Fransa'da Esrarengiz Cinayet Sonuçlandı

Eski kayınbirader tüm aileyi öldürdü.

Fransa'da Esrarengiz Cinayet Sonuçlandı
Fransa'da Esrarengiz Cinayet Sonuçlandı Harun Gürcan

Fransa'da aşağı yukarı bir aydır bir ailenin sır dolu şekilde ortadan kaybolması son derece dikkat çekmişti. Bunun sonrasında Fransız basını bulunamayan ailenin peşine düşmüş yalnız yapılan araştırmaların sonucunda herhangi bir biçimde sonuç alınamaması dikkat çekmişti. Tüm bunların sonrasında 4 kişilik ailenin peşine polisler düşmüş yalnız bu sır dolu kayıp bir türlü aydınlatılamamıştı. 

Polis tarafından tahkîkatnın derinleştirilmesinin sonrasında ailenin bütün kalan bireyleri ve akrabalar sorgulanmaya başlandı. Bu sorgulamalar hız kesmeden devam ederken konu ile ilgili aile babasının eski kayınbiraderinin yapmış olduğu korkunç itiraf dikkatlerden kaçmadı. Polisin yapmış olduğu sorgulamaların sonrasında daha çok dayanamayarak 4 kişilik ailenin dağıtıldığı ortaya çıktı. 

HIRSIZLIK İÇİN ÖLDÜRMÜŞ!

Polise yapmış olduğu ifadelerin sonrasında evde bulunan külçe altınlar nedeniyle bir kavganın yaşandığı ve bu kavganın sonrasında dayanamayarak bütün aileyi feci biçimde öldürdüğünü dile getirdi. Evde yapılan incelemelerin sonrasında katil zanlısının DNA'sının evden çıkması dikkatlerden kaçmadı. Bunun sonrasında cinayetin nasıl işlendiği merak konusu haline geldi. Ailenin başına sert bir cisimle vurarak öldürdüğünü itiraf etmesi dikkatlerden kaçmadı. Konu ile ilgili polis ekipleri tarafından tahkîkat geniş çaplı olarak devam ederken katil zanlısının cesetlerinin yerini henüz gösterip göstermediği merak konusu haline geldi. İşlenen korkunç cinayet bölgedeki vatandaşları ve komşuları da son derece şaşırttı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu